house · resale
Torenvalk 11
5508KR Veldhoven · De Kelen · wijk Wijk 01 Noordelijk Woongebied · Veldhoven
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 101 m² |
| Perceel | 220 m² |
| Kamers | 6 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Janssen Steijlen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Veldhoven met 70–131 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+8.6% t.o.v. mediaan van € 4.559/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Veldhoven
| Inwoners | 3.925 |
|---|---|
| Dichtheid | 5021 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 499.000 deze listing +0% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08610102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Dick Bruna — 0.15 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS van Reijen — 0.66 km |
| Apotheek | Alphega Apotheek Heikant — 0.62 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Heikant — 0.65 km |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum — 3.69 km |
| OV-station | Eindhoven Airport — 2.77 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 107.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 101 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.020 per jaar (~€ 168/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.555 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1717 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~606 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 404 per jaar en 404 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1989 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 385 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Veldhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Beukebeek 14 Cobbeek en Centrum | 131 | A | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | € -11.000 | |
| Scheldehof 12 Veldhoven | 110 | D | € 470.000 |
+€ 17.600
2 stap(pen)
|
€ 487.600 | € -12.400 | |
| Bovenhei 65 Heikant-Oost | 123 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -25.000 | |
| Fret 34 De Kelen | 102 | B | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -35.000 | |
| Frederik Hendrikstraat 2 Zeelst | 131 | C | € 525.000 |
+€ 11.790
1 stap(pen)
|
€ 536.790 | +€ 36.790 | |
| Kometenlaan 41 Zonderwijk | 120 | C | € 450.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 460.800 | € -39.200 | |
| Kometenlaan 43 Zonderwijk | 128 | C | € 539.500 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 551.020 | +€ 51.020 | |
| Amer 22 Veldhoven | 116 | A | € 579.000 | +€ 0 | € 579.000 | +€ 79.000 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Fret 34 De Kelen | 102 | 5 | B | € 465.000 | € 4.559 |
| Scheldehof 12 Veldhoven | 110 | 5 | D | € 470.000 | € 4.273 |
| Amer 22 Veldhoven | 116 | 5 | A | € 579.000 | € 4.991 |
| Kometenlaan 41 Zonderwijk | 120 | 5 | C | € 450.000 | € 3.750 |
| Bovenhei 65 Heikant-Oost | 123 | 5 | A | € 475.000 | € 3.862 |
| Kometenlaan 43 Zonderwijk | 128 | 5 | C | € 539.500 | € 4.215 |
| Beukebeek 14 Cobbeek en Centrum | 131 | 6 | A | € 489.000 | € 3.733 |
| Frederik Hendrikstraat 2 Zeelst | 131 | 5 | C | € 525.000 | € 4.008 |
| Middelhei 86 Heikant-Oost | 129 | 6 | B | € 650.000 | € 5.039 |
| Veldacker 30 Verspreide huizen Zittard | 131 | 5 | A++++ | € 675.000 | € 5.153 |