house · resale
Inlaagdijk 127
1689WC Zwaag · Bangert en Oosterpolder - Buurt 35 02 · wijk Wijk 35 Bangert en Oosterpolder · Hoorn
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 123 m² |
| Perceel | 135 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Vidra Vastgoed Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 33 houses in Hoorn met 86–159 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 36e percentiel (-6.0% t.o.v. mediaan van € 3.676/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Inlaagdijk
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Inlaagdijk 20 | 145 | A | € 549.500 | € 3.790 |
| Inlaagdijk 87 | 138 | A | € 600.000 | € 4.348 |
Buurt in cijfers — Hoorn
| Inwoners | 1.795 |
|---|---|
| Dichtheid | 4825 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 483.000 deze listing -12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 12% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04053502
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Basisschool Socrates — 0.54 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.59 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Dijklander Ziekenhuis — 4.06 km |
| OV-station | Hoorn Kersenboogerd — 2.62 km |
| Restaurant | De Beren — 0.58 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 123 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.968 per jaar (~€ 164/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.193 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1599 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~492 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2011 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi Kompakt (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 456 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Hoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Poldermolen 24 Grote Waal - Buurt 13 07 | 119 | B | € 425.000 |
+€ 13.090
1 stap(pen)
|
€ 438.090 | +€ 13.090 | |
| Gerrit Achterberghof 96 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07 | 122 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -25.000 | |
| Fruitlaan 30 Zwaag - Buurt 30 01 | 121 | C | € 375.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 399.200 | € -25.800 | |
| Ridderspoor 63 Risdam-Noord - Buurt 21 04 | 115 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -30.000 | |
| Volder 89 Risdam-Zuid - Buurt 20 07 | 135 | B | € 375.000 |
+€ 14.850
1 stap(pen)
|
€ 389.850 | € -35.150 | |
| Langetuin 98 Risdam-Noord - Buurt 21 00 | 123 | B | € 375.000 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 388.530 | € -36.470 | |
| Butterwoud 17 Zwaag - Buurt 30 02 | 111 | B | € 375.000 |
+€ 12.210
1 stap(pen)
|
€ 387.210 | € -37.790 | |
| Kap 17 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 02 | 103 | B | € 365.000 |
+€ 11.330
1 stap(pen)
|
€ 376.330 | € -48.670 | |
| Jacques Bloemhof 131 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 08 | 129 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -50.000 | |
| Stijgbeugel 71 Risdam-Noord - Buurt 21 05 | 111 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -50.000 | |
| Radboudgracht 32 Kersenboogerd-Noord - Buurt 32 02 | 99 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -50.000 | |
| Windmolen 94 Grote Waal - Buurt 13 07 | 113 | C | € 350.000 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 372.600 | € -52.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Poldermolen 24 Grote Waal - Buurt 13 07 | 119 | 5 | B | € 425.000 | € 3.571 |
| Langetuin 98 Risdam-Noord - Buurt 21 00 | 123 | 5 | B | € 375.000 | € 3.049 |
| Fruitlaan 30 Zwaag - Buurt 30 01 | 121 | 5 | C | € 375.000 | € 3.099 |
| Ridderspoor 63 Risdam-Noord - Buurt 21 04 | 115 | 5 | A | € 395.000 | € 3.435 |
| Jacques Bloemhof 131 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 08 | 129 | 5 | A | € 375.000 | € 2.907 |
| Gerrit Achterberghof 96 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07 | 122 | 4 | A | € 400.000 | € 3.279 |
| Butterwoud 17 Zwaag - Buurt 30 02 | 111 | 5 | B | € 375.000 | € 3.378 |
| Volder 89 Risdam-Zuid - Buurt 20 07 | 135 | 5 | B | € 375.000 | € 2.778 |
| Stijgbeugel 71 Risdam-Noord - Buurt 21 05 | 111 | 5 | A | € 375.000 | € 3.378 |
| Windmolen 94 Grote Waal - Buurt 13 07 | 113 | 5 | C | € 350.000 | € 3.097 |
| Robert Stolzhof 294 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 05 | 135 | 5 | B | € 495.000 | € 3.667 |
| Groene Steen 21 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 08 | 136 | 5 | B | € 500.000 | € 3.676 |