apartment · resale
Veenendaalkade 121
2547AC Den Haag · Leyenburg · wijk Wijk 32 Leyenburg · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 78 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Schieland Borsboom NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 138 apartments in Den Haag met 54–101 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 24e percentiel (-10.4% t.o.v. mediaan van € 4.653/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Veenendaalkade
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Veenendaalkade 201 | 80 | D | € 325.000 | € 4.062 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 17.025 |
|---|---|
| Dichtheid | 13205 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 282.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 45% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183284
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Christelijke Basisschool Leyenburg — 0.37 km · 27 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindercentrum Milan DAK — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.14 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Leyenburg — 0.25 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Zuiderpark Huisartsen — 0.85 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HagaZiekenhuis locatie Leyweg — 0.77 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Wing Wah — 0.39 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 68.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 78 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.248 per jaar (~€ 104/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.656 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1014 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~312 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1939 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 267 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driebergenstraat 162 Leyenburg | 72 | F | € 300.000 |
+€ 26.640
5 stap(pen)
|
€ 326.640 | +€ 1.640 | |
| Nunspeetlaan 193 Oostbroek-Zuid | 74 | C | € 315.000 |
+€ 14.800
2 stap(pen)
|
€ 329.800 | +€ 4.800 | |
| Harderwijkstraat 124 Oostbroek-Zuid | 75 | C | € 305.000 |
+€ 15.000
2 stap(pen)
|
€ 320.000 | € -5.000 | |
| Oudemansstraat 513 Laakkwartier-Oost | 86 | F | € 300.000 |
+€ 31.820
5 stap(pen)
|
€ 331.820 | +€ 6.820 | |
| Velpsestraat 183 Oostbroek-Zuid | 73 | C | € 319.500 |
+€ 14.600
2 stap(pen)
|
€ 334.100 | +€ 9.100 | |
| Volendamlaan 793 Leyenburg | 81 | D | € 290.000 |
+€ 21.870
3 stap(pen)
|
€ 311.870 | € -13.130 | |
| Lunterenstraat 251 Oostbroek-Noord | 83 | C | € 325.000 |
+€ 16.600
2 stap(pen)
|
€ 341.600 | +€ 16.600 | |
| Veenendaalkade 201 Leyenburg | 80 | D | € 325.000 |
+€ 21.600
3 stap(pen)
|
€ 346.600 | +€ 21.600 | |
| Breukelensestraat 38 Rustenburg | 75 | E | € 325.000 |
+€ 24.750
4 stap(pen)
|
€ 349.750 | +€ 24.750 | |
| Majubastraat 41 Transvaalkwartier-Zuid | 74 | E | € 275.000 |
+€ 24.420
4 stap(pen)
|
€ 299.420 | € -25.580 | |
| Escamplaan 199 Leyenburg | 79 | B | € 290.000 |
+€ 8.690
1 stap(pen)
|
€ 298.690 | € -26.310 | |
| Zwedenburg 358 Burgen en Horsten | 84 | B | € 345.000 |
+€ 9.240
1 stap(pen)
|
€ 354.240 | +€ 29.240 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Veenendaalkade 201 Leyenburg | 80 | 4 | D | € 325.000 | € 4.062 |
| Breukelensestraat 38 Rustenburg | 75 | 4 | E | € 325.000 | € 4.333 |
| Lavendelstraat 29 Heesterbuurt | 77 | 4 | C | € 350.000 | € 4.545 |
| Kamperfoeliestraat 139 Heesterbuurt | 81 | 4 | F | € 335.000 | € 4.136 |
| Harderwijkstraat 124 Oostbroek-Zuid | 75 | 4 | C | € 305.000 | € 4.067 |
| Nunspeetlaan 193 Oostbroek-Zuid | 74 | 4 | C | € 315.000 | € 4.257 |
| Escamplaan 199 Leyenburg | 79 | 4 | B | € 290.000 | € 3.671 |
| Lunterenstraat 251 Oostbroek-Noord | 83 | 4 | C | € 325.000 | € 3.916 |
| Velpsestraat 183 Oostbroek-Zuid | 73 | 4 | C | € 319.500 | € 4.377 |
| Volendamlaan 793 Leyenburg | 81 | 4 | D | € 290.000 | € 3.580 |
| Nunspeetlaan 68 Oostbroek-Noord | 78 | 4 | A | € 375.000 | € 4.808 |
| Johannes Camphuijsstraat 290 Bezuidenhout-Oost | 76 | 4 | B | € 375.000 | € 4.934 |