house · resale
Onze Lieve Vrouwestraat 1
6666AJ Heteren · Kern Heteren · wijk Kern Heteren · Overbetuwe
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 180 m² |
| Perceel | 363 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Timmer Makelaars | NVM (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Overbetuwe met 125–234 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 15e percentiel (-13.5% t.o.v. mediaan van € 4.463/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Overbetuwe
| Inwoners | 705 |
|---|---|
| Dichtheid | 2790 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 473.000 deze listing +47% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 10% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17341506
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Koningin Julianaschool — 0.63 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.32 km |
| Apotheek | Apotheek de Hoeve — 0.34 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Beemdhof — 0.32 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.71 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Happy House — 0.03 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 142.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 180 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.800 per jaar (~€ 150/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.468 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1260 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~180 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, halfvrijstaande woning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 744 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Overbetuwe
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schoutenkamp 21 Kern Heteren | 155 | C | € 668.000 |
+€ 77.500
5 stap(pen)
|
€ 745.500 | +€ 50.500 | |
| Maagd 8 Vierslag | 140 | A | € 599.000 |
+€ 42.000
3 stap(pen)
|
€ 641.000 | € -54.000 | |
| Stier 23 Vierslag | 142 | A | € 585.000 |
+€ 42.600
3 stap(pen)
|
€ 627.600 | € -67.400 | |
| Schenkelskamp 3 Vosbergen | 158 | B | € 735.000 |
+€ 64.780
4 stap(pen)
|
€ 799.780 | +€ 104.780 | |
| Regenboog 12 Westeraam, Centrale zone | 142 | A+++ | € 589.000 | +€ 0 | € 589.000 | € -106.000 | |
| Weegbree 58 Omg. Sterappel, Loohof en Zetten Zuid | 148 | A+++ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -120.000 | |
| Rädeckerstraat 14 de Kist | 152 | C | € 489.000 |
+€ 76.000
5 stap(pen)
|
€ 565.000 | € -130.000 | |
| Tielsestraat 213 Kern Andelst | 160 | F | € 725.000 |
+€ 107.200
8 stap(pen)
|
€ 832.200 | +€ 137.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Peregaard 26 Huyekamp | 184 | 5 | A | € 825.000 | € 4.484 |
| Tielsestraat 213 Kern Andelst | 160 | 5 | F | € 725.000 | € 4.531 |
| Schenkelskamp 3 Vosbergen | 158 | 5 | B | € 735.000 | € 4.652 |
| Schoutenkamp 21 Kern Heteren | 155 | 5 | C | € 668.000 | € 4.310 |
| 't Meulland 10 Kern Valburg | 157 | 5 | A | € 795.000 | € 5.064 |
| Fortuna 79 Lingebuurt | 188 | 6 | A | € 839.000 | € 4.463 |
| De Wuurde 71 Vosbergen | 197 | 6 | A | € 850.000 | € 4.315 |
| Groenestraat 20 De Brieneshof-De Pas | 153 | 6 | C | € 785.000 | € 5.131 |
| Weegbree 58 Omg. Sterappel, Loohof en Zetten Zuid | 148 | 5 | A+++ | € 575.000 | € 3.885 |
| Bizetstraat 13 de Helster | 175 | 5 | A | € 975.000 | € 5.571 |
| Stier 23 Vierslag | 142 | 5 | A | € 585.000 | € 4.120 |
| Dorpsstraat 61 Kern Oosterhout | 140 | 5 | C | € 797.000 | € 5.693 |