Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 111 m² |
| Perceel | 224 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Schenkel Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Hoogeveen met 77–144 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 46e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 3.739/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hoogeveen
| Inwoners | 4.255 |
|---|---|
| Dichtheid | 4484 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 216.000 deze listing +92% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 45% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01185004
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Gespecialiseerd Onderwijs Hoogeveen — 0.55 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Catalpa — 0.55 km |
| Supermarkt | PLUS — 0.55 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Wielewaal — 0.54 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk de Hoenderhof — 0.31 km |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Bethesda — 3.32 km |
| OV-station | Station — 2.9 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.981 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 88.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 111 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.776 per jaar (~€ 148/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.129 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1443 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~444 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1974 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 491 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Hoogeveen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meerboomweg 181 Verspreide huizen Hollandscheveld-Oost | 107 | C | € 375.000 |
+€ 21.400
2 stap(pen)
|
€ 396.400 | € -18.600 | |
| Witbol 17 Trasselt | 94 | B | € 375.000 |
+€ 10.340
1 stap(pen)
|
€ 385.340 | € -29.660 | |
| Zuiderweg 30 Venesluis | 91 | C | € 359.500 |
+€ 18.200
2 stap(pen)
|
€ 377.700 | € -37.300 | |
| van Hogendorpstraat 14 West | 126 | F | € 420.000 |
+€ 46.620
5 stap(pen)
|
€ 466.620 | +€ 51.620 | |
| Kochstraat 21 Schoonvelde-Oost | 131 | A | € 359.500 | +€ 0 | € 359.500 | € -55.500 | |
| Peilschaal 4 Noordscheschut kern | 85 | A+++ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 60.000 | |
| De Marke 89 Pesse kern | 133 | E | € 439.000 |
+€ 43.890
4 stap(pen)
|
€ 482.890 | +€ 67.890 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Meerboomweg 181 Verspreide huizen Hollandscheveld-Oost | 107 | 5 | C | € 375.000 | € 3.505 |
| van Hogendorpstraat 14 West | 126 | 4 | F | € 420.000 | € 3.333 |
| Witbol 17 Trasselt | 94 | 5 | B | € 375.000 | € 3.989 |
| Zuiderweg 30 Venesluis | 91 | 4 | C | € 359.500 | € 3.951 |
| De Marke 89 Pesse kern | 133 | 4 | E | € 439.000 | € 3.301 |
| Bentinckslaan 85 Oost | 129 | 5 | C | € 499.500 | € 3.872 |
| Kochstraat 21 Schoonvelde-Oost | 131 | 5 | A | € 359.500 | € 2.744 |
| De Kroon 11 Krakeel | 94 | 5 | B | € 295.000 | € 3.138 |
| Peilschaal 4 Noordscheschut kern | 85 | 3 | A+++ | € 475.000 | € 5.588 |