Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 111 m² |
| Perceel | 122 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Pinedo Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 44 houses in Alkmaar met 77–144 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 20e percentiel (-13.4% t.o.v. mediaan van € 4.110/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Alkmaar
| Inwoners | 3.650 |
|---|---|
| Dichtheid | 5980 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 361.000 deze listing +9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 20% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03610600
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Sterrenwachter — 0.15 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindercentrum Olke Bolke — 0.31 km |
| Supermarkt | Oost-Europese supermarkt 777 — 0.66 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Huiswaard — 0.76 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Huiswaard — 0.68 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep locatie Alkmaar — 2.7 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Alkmaar Noord — 1.35 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Showboat — 0.66 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 111 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.220 per jaar (~€ 185/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.071 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1887 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~666 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 444 per jaar en 444 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1983 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak |
| Isolatie | Dakisolatie en grotendeels dubbelglas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 393 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Alkmaar
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meertouw 15 Graft | 96 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € 0 | |
| Stalpaertstraat 70 Oosterhout | 98 | C | € 389.000 |
+€ 8.820
1 stap(pen)
|
€ 397.820 | +€ 2.820 | |
| Laan van Parijs 21 Daalmeer-Zuidoost | 116 | B | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 5.000 | |
| Weverij 14 't Rak-Noord | 108 | C | € 375.000 |
+€ 9.720
1 stap(pen)
|
€ 384.720 | € -10.280 | |
| Korte Landstraat 4 Staatsliedenkwartier en Landstraten | 98 | D | € 395.000 |
+€ 15.680
2 stap(pen)
|
€ 410.680 | +€ 15.680 | |
| Hooftstraat 31 Oud-Overdie | 83 | F | € 390.000 |
+€ 21.580
4 stap(pen)
|
€ 411.580 | +€ 16.580 | |
| Voornestraat 11 De Mare | 107 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | +€ 20.000 | |
| Hovenierstraat 36 't Rak-Zuid | 99 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -20.000 | |
| Gaffelstraat 21 't Rak-Noord | 89 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -20.000 | |
| Wevershof 7 De Rijp | 119 | C | € 405.000 |
+€ 10.710
1 stap(pen)
|
€ 415.710 | +€ 20.710 | |
| Tirolstraat 57 Daalmeer-Zuidoost | 121 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 30.000 | |
| Oostgraftdijk 29 Oost-Graftdijk | 102 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Weverij 14 't Rak-Noord | 108 | 5 | C | € 375.000 | € 3.472 |
| Grevelingen 86 De Horn-Zuid | 112 | 5 | C | € 350.000 | € 3.125 |
| Vogelweg 23 De Horn-Noord | 111 | 5 | B | € 349.000 | € 3.144 |
| Klokkengieterstraat 23 't Rak-Zuid | 110 | 5 | A++ | € 450.000 | € 4.091 |
| Houtduifstraat 24 De Horn-Noord | 106 | 5 | B | € 350.000 | € 3.302 |
| Wevershof 7 De Rijp | 119 | 5 | C | € 405.000 | € 3.403 |
| Saturnusstraat 31 Oudorp-Centrum | 117 | 5 | A | € 445.000 | € 3.803 |
| Stikkelwaard 162 Huiswaard-1-Zuid | 119 | 5 | B | € 445.000 | € 3.739 |
| Tirolstraat 57 Daalmeer-Zuidoost | 121 | 5 | B | € 425.000 | € 3.512 |
| Voornestraat 11 De Mare | 107 | 4 | A | € 415.000 | € 3.879 |
| Laan van Parijs 21 Daalmeer-Zuidoost | 116 | 6 | B | € 400.000 | € 3.448 |
| Hovenierstraat 36 't Rak-Zuid | 99 | 5 | B | € 375.000 | € 3.788 |