Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 153 m² |
| Perceel | 81 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Raadhuys Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 38 houses in Den Bosch met 107–198 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 13e percentiel (-19.8% t.o.v. mediaan van € 4.483/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 2.520 |
|---|---|
| Dichtheid | 1560 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 493.000 deze listing +12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 9% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07961204
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Schooltuin Antonius Abt — 0.31 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS Mulder — 0.77 km |
| Ziekenhuis | Jeroen Bosch Ziekenhuis — 4.87 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 115.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 153 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.142 per jaar (~€ 178/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.804 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1683 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~459 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2006 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 632 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fluitenkruid 40 Empel oost | 118 | A+++ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € 0 | |
| Bijsteren 45 Lokeren | 115 | B | € 529.500 |
+€ 21.850
2 stap(pen)
|
€ 551.350 | +€ 1.350 | |
| Kruisherenborch 40 De Overlaet west | 118 | C | € 519.500 |
+€ 33.040
3 stap(pen)
|
€ 552.540 | +€ 2.540 | |
| De Groote Rede 92 De Watertuinen | 161 | A+ | € 555.000 | +€ 0 | € 555.000 | +€ 5.000 | |
| Rembrandtstraat 10 Kom Vinkel | 149 | C | € 495.000 |
+€ 41.720
3 stap(pen)
|
€ 536.720 | € -13.280 | |
| De Beekdam 11 De Watertuinen | 113 | A | € 525.000 |
+€ 9.040
1 stap(pen)
|
€ 534.040 | € -15.960 | |
| Willem Elsschotstraat 7 Molenhoek | 133 | B | € 499.000 |
+€ 25.270
2 stap(pen)
|
€ 524.270 | € -25.730 | |
| Zwaluwborch 27 De Overlaet oost | 111 | C | € 550.000 |
+€ 31.080
3 stap(pen)
|
€ 581.080 | +€ 31.080 | |
| Commissaris van der Hartenlaan 12 De Kruiskamp | 121 | A | € 509.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 518.680 | € -31.320 | |
| Creijenhoek 31 De Overlaet west | 136 | A | € 575.000 |
+€ 10.880
1 stap(pen)
|
€ 585.880 | +€ 35.880 | |
| Wuyvenhaerd 42 De Haverleij | 133 | A+ | € 510.000 | +€ 0 | € 510.000 | € -40.000 | |
| Hengmeng 118 De Staatsliedenbuurt | 141 | A | € 585.000 |
+€ 11.280
1 stap(pen)
|
€ 596.280 | +€ 46.280 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Groote Rede 92 De Watertuinen | 161 | 5 | A+ | € 555.000 | € 3.447 |
| Hengmeng 118 De Staatsliedenbuurt | 141 | 5 | A | € 585.000 | € 4.149 |
| Slotsestraat 20 Kom Empel | 145 | 5 | C | € 650.000 | € 4.483 |
| Wethouder Noppenlaan 49 Hondsberg | 151 | 5 | C | € 670.000 | € 4.437 |
| Rembrandtstraat 10 Kom Vinkel | 149 | 6 | C | € 495.000 | € 3.322 |
| Aalscholverlaan 32 Kom Engelen | 142 | 5 | B | € 650.000 | € 4.577 |
| Gerard Bruningstraat 2 Molenhoek | 143 | 6 | E | € 595.000 | € 4.161 |
| Creijenhoek 31 De Overlaet west | 136 | 4 | A | € 575.000 | € 4.228 |
| Wuyvenhaerd 42 De Haverleij | 133 | 6 | A+ | € 510.000 | € 3.835 |
| Willem Elsschotstraat 7 Molenhoek | 133 | 4 | B | € 499.000 | € 3.752 |
| Derde Rompert 82 De Rompert | 134 | 6 | A | € 475.000 | € 3.545 |
| Atalantaweg 15 Broekland | 140 | 5 | A | € 719.000 | € 5.136 |