apartment · resale
Plesmanweg 86
2597KR Den Haag · Westbroekpark · wijk Wijk 03 Westbroekpark en Duttendel · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Olsthoorn NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 90 apartments in Den Haag met 84–157 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 87e percentiel (+40.7% t.o.v. mediaan van € 4.847/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 1.055 |
|---|---|
| Dichtheid | 2550 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 754.000 deze listing +9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 40% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05180373
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Vrije School Den Haag — 0.65 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Ziezou kinderopvang Van Nijenrodestraat — 0.82 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.97 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Scheveningen — 0.38 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Dikker — 0.92 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HMC Bronovo — 1.22 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | 1 Doctor Lelykade — 2.04 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Taste of Holland — 0.14 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.939 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 178.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.420 per jaar (~€ 202/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.141 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2057 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~726 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 484 per jaar en 484 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1997 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 383 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Lumeystraat 66 Geuzenkwartier | 120 | B | € 825.000 | +€ 0 | € 825.000 | € 0 | |
| Van Neckstraat 36 Duinzigt | 131 | D | € 795.000 |
+€ 20.960
2 stap(pen)
|
€ 815.960 | € -9.040 | |
| Gevers Deynootweg 55 Scheveningen Badplaats | 150 | C | € 800.000 |
+€ 13.500
1 stap(pen)
|
€ 813.500 | € -11.500 | |
| Noordeinde 119 Voorhout | 112 | A | € 849.000 | +€ 0 | € 849.000 | +€ 24.000 | |
| Dr. Lelykade 303 Vissershaven | 142 | A | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -30.000 | |
| Laan van Nieuw-Oost-Indië 162 Bezuidenhout-Oost | 142 | C | € 775.000 |
+€ 12.780
1 stap(pen)
|
€ 787.780 | € -37.220 | |
| Johan van Oldenbarneveltlaan 29 Statenkwartier | 112 | C | € 775.000 |
+€ 10.080
1 stap(pen)
|
€ 785.080 | € -39.920 | |
| Van Kinsbergenstraat 146 Zeeheldenkwartier | 123 | A | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | € -50.000 | |
| Houtrustweg 419 Vissershaven | 110 | A++ | € 895.000 | +€ 0 | € 895.000 | +€ 70.000 | |
| Raamweg 13 Arendsdorp | 127 | A | € 749.000 | +€ 0 | € 749.000 | € -76.000 | |
| Anna van Buerenplein 256 Rivierenbuurt-Noord | 103 | A | € 749.000 | +€ 0 | € 749.000 | € -76.000 | |
| Theresiastraat 111 Bezuidenhout-Midden | 145 | D | € 725.000 |
+€ 23.200
2 stap(pen)
|
€ 748.200 | € -76.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Kinsbergenstraat 146 Zeeheldenkwartier | 123 | 4 | A | € 775.000 | € 6.301 |
| Noordeinde 119 Voorhout | 112 | 4 | A | € 849.000 | € 7.580 |
| Johan van Oldenbarneveltlaan 29 Statenkwartier | 112 | 4 | C | € 775.000 | € 6.920 |
| Van Lumeystraat 66 Geuzenkwartier | 120 | 5 | B | € 825.000 | € 6.875 |
| Raamweg 13 Arendsdorp | 127 | 3 | A | € 749.000 | € 5.898 |
| Bezuidenhoutseweg 80 Haagse Bos | 123 | 3 | B | € 715.000 | € 5.813 |
| Van Neckstraat 36 Duinzigt | 131 | 5 | D | € 795.000 | € 6.069 |
| Tollensstraat 101 Zeeheldenkwartier | 135 | 4 | A | € 945.000 | € 7.000 |
| Houtrustweg 419 Vissershaven | 110 | 3 | A++ | € 895.000 | € 8.136 |
| Obrechtstraat 118 Sweelinckplein e.o. | 133 | 5 | C | € 895.000 | € 6.729 |
| Groningsestraat 135 Belgisch Park | 113 | 3 | C | € 650.000 | € 5.752 |
| Bilderdijkstraat 67 Zeeheldenkwartier | 105 | 4 | C | € 669.000 | € 6.371 |