house · resale
Tapuitstraat 49
2872AB Schoonhoven · Willige-Langerak · wijk Wijk 12 Schoonhoven · Krimpenerwaard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 123 m² |
| Perceel | 160 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Egmond Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Krimpenerwaard met 86–159 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 54e percentiel (+2.3% t.o.v. mediaan van € 4.569/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Krimpenerwaard
| Inwoners | 3.275 |
|---|---|
| Dichtheid | 3205 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 505.000 deze listing +14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 2.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19311204
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Ichthusschool — 0.13 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.83 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Wielercafe Lekzijde — 0.74 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 120.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 123 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.722 per jaar (~€ 144/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.889 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1353 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~369 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR Intergas (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 453 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Krimpenerwaard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veenderij 36 Stolwijk | 130 | A | € 550.000 |
+€ 10.400
1 stap(pen)
|
€ 560.400 | € -14.600 | |
| Gruttostraat 29 Willige-Langerak | 123 | A | € 545.000 |
+€ 9.840
1 stap(pen)
|
€ 554.840 | € -20.160 | |
| Lange Stoep 6 Voorstraat en Centrum | 125 | C | € 569.000 |
+€ 35.000
3 stap(pen)
|
€ 604.000 | +€ 29.000 | |
| Schuwacht 12 Voorstraat en Centrum | 98 | B | € 495.000 |
+€ 18.620
2 stap(pen)
|
€ 513.620 | € -61.380 | |
| Wethouder Van den Bergplein 14 Bergstoep | 109 | A | € 498.000 |
+€ 8.720
1 stap(pen)
|
€ 506.720 | € -68.280 | |
| Zwanendreef 6 Stolwijk | 138 | B | € 475.000 |
+€ 26.220
2 stap(pen)
|
€ 501.220 | € -73.780 | |
| Koningin Julianastraat 11 Berkenwoude | 112 | A | € 469.000 |
+€ 8.960
1 stap(pen)
|
€ 477.960 | € -97.040 | |
| Goudseweg 52 Stolwijk | 123 | A | € 670.000 |
+€ 9.840
1 stap(pen)
|
€ 679.840 | +€ 104.840 | |
| Leeghwaterstraat 181 Schoonhoven-West | 109 | C | € 439.000 |
+€ 30.520
3 stap(pen)
|
€ 469.520 | € -105.480 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gruttostraat 29 Willige-Langerak | 123 | 5 | A | € 545.000 | € 4.431 |
| Goudseweg 52 Stolwijk | 123 | 5 | A | € 670.000 | € 5.447 |
| Lange Stoep 6 Voorstraat en Centrum | 125 | 6 | C | € 569.000 | € 4.552 |
| Veenderij 36 Stolwijk | 130 | 6 | A | € 550.000 | € 4.231 |
| Havenstraatse Wal 15 Schoonhoven-Oude Stad | 111 | 5 | D | € 665.000 | € 5.991 |
| Koningin Julianastraat 11 Berkenwoude | 112 | 6 | A | € 469.000 | € 4.188 |
| Leeghwaterstraat 181 Schoonhoven-West | 109 | 5 | C | € 439.000 | € 4.028 |
| Wethouder Van den Bergplein 14 Bergstoep | 109 | 4 | A | € 498.000 | € 4.569 |
| Zwanendreef 6 Stolwijk | 138 | 6 | B | € 475.000 | € 3.442 |
| Boezemsingel 34 Gouderak | 112 | 4 | B | € 425.000 | € 3.795 |
| Leeuwerikstraat 23 Agterpoort | 107 | 6 | B | € 435.000 | € 4.065 |
| Burgemeester van der Willigenstraat 22 Koninginnenbuurt | 110 | 4 | D | € 749.000 | € 6.809 |