apartment · resale
Jan Kiststraat 191
1018PM Amsterdam · Oostenburg · wijk Oostelijke Eilanden/Kadijken · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 50 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A++++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | RET Makelaars - De specialist van Amsterdam-Oost (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 160 apartments in Amsterdam met 35–65 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 88e percentiel (+13.6% t.o.v. mediaan van € 8.800/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.710 |
|---|---|
| Dichtheid | 18366 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 513.000 deze listing -3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 78% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363AK04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool Oostelijke Eilanden — 0.39 km · 27 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Amarkt Czar Peter — 0.33 km · 33 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Mediq Apotheek Czaar Peter — 0.39 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Javaeiland — 0.85 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 1.71 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam Muiderpoort — 1.24 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Papa Zatarra — 0.04 km · 60 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 97.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 50.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++++ en 50 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 400 per jaar (~€ 33/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.420 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~250 kg per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Driedubbel glas, dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Aardwarmte, gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp |
| Warm water | Aardwarmte en centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A4 |
| Inhoud | 162 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rustenburgerdwarsstraat 12 Willibrordusbuurt | 51 | A | € 475.000 |
+€ 22.440
4 stap(pen)
|
€ 497.440 | € -2.560 | |
| Rombout Hogerbeetsstraat 6 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 54 | G | € 450.000 |
+€ 45.360
10 stap(pen)
|
€ 495.360 | € -4.640 | |
| Schipluidenlaan 82 Schipluidenbuurt | 55 | A+ | € 485.000 |
+€ 19.800
3 stap(pen)
|
€ 504.800 | +€ 4.800 | |
| Eerste Atjehstraat 152 Timorpleinbuurt-Zuid | 50 | C | € 475.000 |
+€ 32.000
6 stap(pen)
|
€ 507.000 | +€ 7.000 | |
| Henrick de Keijserstraat 23 Van der Helstpleinbuurt | 49 | C | € 480.000 |
+€ 31.360
6 stap(pen)
|
€ 511.360 | +€ 11.360 | |
| Crynssenstraat 66 Paramariboplein e.o. | 51 | D | € 450.000 |
+€ 36.210
7 stap(pen)
|
€ 486.210 | € -13.790 | |
| Vincent van Goghstraat 4 Cornelis Troostbuurt | 48 | C | € 455.000 |
+€ 30.720
6 stap(pen)
|
€ 485.720 | € -14.280 | |
| Linnaeusstraat 40 Oosterparkbuurt-Zuidoost | 53 | C | € 450.000 |
+€ 33.920
6 stap(pen)
|
€ 483.920 | € -16.080 | |
| Stuyvesantstraat 11 Paramariboplein e.o. | 50 | C | € 450.000 |
+€ 32.000
6 stap(pen)
|
€ 482.000 | € -18.000 | |
| Cornelis Anthoniszstraat 25 Duivelseiland | 52 | C | € 485.000 |
+€ 33.280
6 stap(pen)
|
€ 518.280 | +€ 18.280 | |
| Marco Polostraat 41 Columbusplein e.o. | 48 | C | € 450.000 |
+€ 30.720
6 stap(pen)
|
€ 480.720 | € -19.280 | |
| Kuipersstraat 149 Van der Helstpleinbuurt | 51 | A | € 500.000 |
+€ 22.440
4 stap(pen)
|
€ 522.440 | +€ 22.440 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Eerste Atjehstraat 152 Timorpleinbuurt-Zuid | 50 | 2 | C | € 475.000 | € 9.500 |
| Rustenburgerdwarsstraat 12 Willibrordusbuurt | 51 | 2 | A | € 475.000 | € 9.314 |
| Wilhelminastraat 5 Cremerbuurt-Oost | 52 | 2 | D | € 495.000 | € 9.519 |
| Cornelis Anthoniszstraat 25 Duivelseiland | 52 | 2 | C | € 485.000 | € 9.327 |
| Molukkenstraat 69 Makassarpleinbuurt | 50 | 2 | unknown | € 450.000 | € 9.000 |
| Vincent van Goghstraat 4 Cornelis Troostbuurt | 48 | 2 | C | € 455.000 | € 9.479 |
| Vrolikstraat 257 Oosterparkbuurt-Zuidwest | 50 | 2 | A | € 425.000 | € 8.500 |
| Linnaeusstraat 40 Oosterparkbuurt-Zuidoost | 53 | 2 | C | € 450.000 | € 8.491 |
| Tweede Kostverlorenkade 134 Lootsbuurt | 48 | 2 | C | € 425.000 | € 8.854 |
| Nieuwpoortstraat 94 Bedrijventerrein Landlust | 49 | 2 | B | € 415.000 | € 8.469 |
| Lekstraat 67 Scheldebuurt-Oost | 53 | 2 | C | € 435.000 | € 8.208 |
| Staringstraat 10 Cremerbuurt-West | 55 | 2 | F | € 495.000 | € 9.000 |