apartment · resale
Riebeekstraat 12
3072VW Rotterdam · Afrikaanderwijk · wijk Feijenoord · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 118 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Rotterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 128 apartments in Rotterdam met 82–153 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 11e percentiel (-27.6% t.o.v. mediaan van € 4.685/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 8.640 |
|---|---|
| Dichtheid | 13931 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 299.000 deze listing +34% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 84% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991086
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Da Costa School — 0.35 km · 33 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | BSO Prinsjes en Prinsesjes — 0.36 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Mukto Bazar - Asian and Caribbean Supermarket — 0.24 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.26 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Afrikaanderwijk — 0.34 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | De Gezichtskliniek — 1.67 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rijnhaven — 0.35 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lawanta — 0.08 km · 38 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.888 per jaar (~€ 157/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.067 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1534 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~472 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1924 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 395 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Huniadijk 23 Groot IJsselmonde | 111 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € 0 | |
| Boerenhoek 72 Hoogvliet Zuid | 128 | B | € 389.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 403.080 | +€ 3.080 | |
| Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen | 118 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -5.000 | |
| Vegastraat 57 Oud IJsselmonde | 99 | B | € 398.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 408.890 | +€ 8.890 | |
| Aalscholverstraat 67 Oud Charlois | 94 | B | € 399.500 |
+€ 10.340
1 stap(pen)
|
€ 409.840 | +€ 9.840 | |
| Cannemanstraat 117 Kleinpolder | 108 | A | € 414.500 | +€ 0 | € 414.500 | +€ 14.500 | |
| Huydecoperstraat 23 Dorp | 111 | D | € 350.000 |
+€ 29.970
3 stap(pen)
|
€ 379.970 | € -20.030 | |
| Hooidrift 149 Nieuwe Westen | 114 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 25.000 | |
| Schieweg 244 Bergpolder | 100 | C | € 349.500 |
+€ 20.000
2 stap(pen)
|
€ 369.500 | € -30.500 | |
| Slaghekstraat 75 Hillesluis | 99 | D | € 335.000 |
+€ 26.730
3 stap(pen)
|
€ 361.730 | € -38.270 | |
| Spangesekade 50 Spangen | 100 | A+ | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 45.000 | |
| Prins Hendrikkade 128 Noordereiland | 108 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bentinckplein 77 Blijdorp | 113 | 4 | E | € 425.000 | € 3.761 |
| Huniadijk 23 Groot IJsselmonde | 111 | 4 | A | € 400.000 | € 3.604 |
| Boerenhoek 72 Hoogvliet Zuid | 128 | 4 | B | € 389.000 | € 3.039 |
| Cannemanstraat 117 Kleinpolder | 108 | 4 | A | € 414.500 | € 3.838 |
| Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen | 118 | 5 | A | € 395.000 | € 3.347 |
| Aelbrechtskade 183 Nieuwe Westen | 112 | 4 | A | € 475.000 | € 4.241 |
| Hooidrift 149 Nieuwe Westen | 114 | 3 | A | € 425.000 | € 3.728 |
| De Savornin Lohmanlaan 99 Bergpolder | 113 | 4 | C | € 500.000 | € 4.425 |
| Huydecoperstraat 23 Dorp | 111 | 5 | D | € 350.000 | € 3.153 |
| Lange Hilleweg 214 Bloemhof | 114 | 5 | B | € 325.000 | € 2.851 |
| Kastanjesingel 69 Schiebroek | 104 | 4 | B | € 465.000 | € 4.471 |
| Prins Hendrikkade 128 Noordereiland | 108 | 3 | A | € 450.000 | € 4.167 |