house · resale
Grutto 49
2411LR Bodegraven · Broekvelden-Zuid · wijk Bodegraven-Zuid · Bodegraven-Reeuwijk
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 129 m² |
| Perceel | 296 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Boer Makelaardij Midden-Holland B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Bodegraven-Reeuwijk met 90–167 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 0e percentiel (-20.0% t.o.v. mediaan van € 4.361/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Bodegraven-Reeuwijk
| Inwoners | 1.190 |
|---|---|
| Dichtheid | 4479 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 397.000 deze listing +13% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19010213
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Vogelnest — 0.18 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Langerak — 0.23 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 1.44 km |
| Huisartsenpraktijk | Het Zorgstation — 0.79 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Groene Hart Ziekenhuis — 1.45 km |
| OV-station | Bodegraven — 0.75 km |
| Restaurant | De Manderijn — 0.52 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 96.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 129 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.580 per jaar (~€ 215/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.363 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2193 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~774 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 516 per jaar en 516 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1973 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | ATAG (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 439 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Bodegraven-Reeuwijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goudplevier 17 Broekvelden-Zuidoost | 117 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Zwanebloem 4 Broekvelden-Noord | 108 | C | € 440.000 |
+€ 9.720
1 stap(pen)
|
€ 449.720 | € -280 | |
| Henegouwerhof 24 Broekvelden-Noord | 123 | B | € 460.000 | +€ 0 | € 460.000 | +€ 10.000 | |
| Populierenhof 38 Dronenwijk-Zuid | 114 | C | € 425.000 |
+€ 10.260
1 stap(pen)
|
€ 435.260 | € -14.740 | |
| Hofstede 24 Heining en Dam | 98 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 35.000 | |
| Karel Doormanstraat 46 Zeeheldenbuurt | 92 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | € -35.000 | |
| Jenneke E. Bijlhof 11 Waarder Kern | 117 | A | € 490.000 | +€ 0 | € 490.000 | +€ 40.000 | |
| Kennedysingel 48 Reeuwijk-Brug-Zuidwest | 104 | D | € 475.000 |
+€ 16.640
2 stap(pen)
|
€ 491.640 | +€ 41.640 | |
| Achter Nieuwstraat 13 Centrum-Zuid | 97 | B | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -65.000 | |
| Melde 21 Reeuwijk-Brug-Oost | 119 | C | € 519.000 |
+€ 10.710
1 stap(pen)
|
€ 529.710 | +€ 79.710 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Goudplevier 17 Broekvelden-Zuidoost | 117 | 5 | B | € 450.000 | € 3.846 |
| Jenneke E. Bijlhof 11 Waarder Kern | 117 | 5 | A | € 490.000 | € 4.188 |
| Henegouwerhof 24 Broekvelden-Noord | 123 | 6 | B | € 460.000 | € 3.740 |
| Populierenhof 38 Dronenwijk-Zuid | 114 | 5 | C | € 425.000 | € 3.728 |
| Leermos 8 Oude Tol | 122 | 5 | A | € 568.000 | € 4.656 |
| Melde 21 Reeuwijk-Brug-Oost | 119 | 4 | C | € 519.000 | € 4.361 |
| Zwanebloem 4 Broekvelden-Noord | 108 | 4 | C | € 440.000 | € 4.074 |
| Kennedysingel 48 Reeuwijk-Brug-Zuidwest | 104 | 5 | D | € 475.000 | € 4.567 |
| Hofstede 24 Heining en Dam | 98 | 6 | A | € 485.000 | € 4.949 |
| Achter Nieuwstraat 13 Centrum-Zuid | 97 | 4 | B | € 385.000 | € 3.969 |
| Karel Doormanstraat 46 Zeeheldenbuurt | 92 | 5 | A | € 415.000 | € 4.511 |
| Tempeldijk 7 Tempel | 138 | 5 | C | € 1.220.000 | € 8.841 |