apartment · resale
Geervliet 49
1082NL Amsterdam · Buitenveldert-Oost-Midden · wijk Buitenveldert-Oost · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 86 m² |
| Kamers | 3 (1 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Slot Makelaardij o.g. BV (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 257 apartments in Amsterdam met 60–111 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-12.2% t.o.v. mediaan van € 7.877/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.445 |
|---|---|
| Dichtheid | 11944 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 466.000 deze listing +28% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KR02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Berlitz School of Languages — 0.27 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Bambini BSO — 0.77 km |
| Supermarkt | Kosher Point — 0.11 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots — 0.62 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Oran Aesthetics — 0.04 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC - locatie VUMC — 1.79 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam RAI — 0.63 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | ShakShuk — 0.39 km · 37 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 128.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 86 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.720 per jaar (~€ 143/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.984 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1462 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~516 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 344 per jaar en 344 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1986 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit Trendline ii HRC25 cw4 (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 260 m³ |
| Indeling | 3 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Insulindeweg 926 Sumatraplantsoenbuurt | 81 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € 0 | |
| Ceramplein 11 Makassarpleinbuurt | 81 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € 0 | |
| Arent Janszoon Ernststraat 234 Gelderlandpleinbuurt | 82 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € 0 | |
| Esplanade de Meer 76 Park de Meer | 96 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € 0 | |
| Entrepothof 34 Entrepot-Noordwest | 79 | C | € 590.000 |
+€ 7.110
1 stap(pen)
|
€ 597.110 | +€ 2.110 | |
| Zaanstraat 314 Spaarndammerbuurt-Noordwest | 89 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 5.000 | |
| Zeeburgerdijk 750 Zeeburgerdijk-Oost | 90 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 5.000 | |
| Makassarstraat 126 Makassarpleinbuurt | 78 | A+ | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 5.000 | |
| IJplein 242 IJplein e.o. | 86 | B | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -20.000 | |
| Boeckenburg 19 Buitenveldert-Zuid-Midden | 85 | G | € 550.000 |
+€ 24.650
5 stap(pen)
|
€ 574.650 | € -20.350 | |
| Bertrand Russellstraat 88 Julianapark | 86 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -30.000 | |
| Galastraat 173 De Bongerd | 82 | A+++ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bertrand Russellstraat 88 Julianapark | 86 | 3 | A | € 565.000 | € 6.570 |
| Zaanstraat 314 Spaarndammerbuurt-Noordwest | 89 | 3 | A | € 600.000 | € 6.742 |
| Zeeburgerdijk 750 Zeeburgerdijk-Oost | 90 | 3 | A | € 600.000 | € 6.667 |
| Jacques Veltmanstraat 165 Jacques Veltmanbuurt | 86 | 3 | A | € 535.000 | € 6.221 |
| Galastraat 173 De Bongerd | 82 | 3 | A+++ | € 625.000 | € 7.622 |
| Insulindeweg 926 Sumatraplantsoenbuurt | 81 | 3 | A | € 595.000 | € 7.346 |
| Ceramplein 11 Makassarpleinbuurt | 81 | 3 | A | € 595.000 | € 7.346 |
| Esplanade de Meer 273 Park de Meer | 82 | 3 | A | € 550.000 | € 6.707 |
| Geuzenkade 96 Geuzenhofbuurt | 85 | 3 | A | € 675.000 | € 7.941 |
| Tosaristraat 19 Java-eiland | 87 | 3 | A+ | € 675.000 | € 7.759 |
| Edisonstraat 23 Middenmeer-Zuid | 81 | 3 | D | € 650.000 | € 8.025 |
| Mary van der Sluisstraat 254 Sportheldenbuurt | 84 | 3 | A | € 685.000 | € 8.155 |