house · resale
Maasdijk 140
2691NW 's-Gravenzande · 's-Gravenzande Buitengebied · wijk Wijk 04 's-Gravenzande · Westland
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 97 m² |
| Perceel | 497 m² |
| Kamers | 3 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Baljeu en Staal (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 34 houses in Westland met 67–126 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 85e percentiel (+18.4% t.o.v. mediaan van € 4.787/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Westland
| Inwoners | 3.560 |
|---|---|
| Dichtheid | 291 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 636.000 deze listing -14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 16% |
| Afstand basisschool | 1.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.9 km |
| Afstand huisarts | 1.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17830420
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Kameleon — 0.46 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| OV-station | Busstation — 2.77 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 97 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.552 per jaar (~€ 129/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.755 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1261 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~388 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1905 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 354 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 3 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Westland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Platostraat 9 Buitengebied Honselersdijk | 97 | A | € 520.000 | +€ 0 | € 520.000 | € -30.000 | |
| Obrecht 42 Zwartenhoek | 100 | C | € 500.000 |
+€ 20.000
2 stap(pen)
|
€ 520.000 | € -30.000 | |
| Molenweg 65 Kleine Geest en Molenwijk | 88 | B | € 495.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 504.680 | € -45.320 | |
| De Colman 52 Plan Zuid | 123 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -50.000 | |
| Frankenthalerstraat 12 Kruisbroek | 86 | C | € 469.000 |
+€ 17.200
2 stap(pen)
|
€ 486.200 | € -63.800 | |
| Johannes Vermeerstraat 11 Zwartenhoek | 94 | C | € 450.000 |
+€ 18.800
2 stap(pen)
|
€ 468.800 | € -81.200 | |
| Naaldwijkseweg 286 Bedrijventerrein Teylingen | 92 | C | € 625.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 643.400 | +€ 93.400 | |
| Prins Hendrikstraat 18 Wateringen Noord en Ambachtshof | 114 | A | € 455.000 | +€ 0 | € 455.000 | € -95.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Platostraat 9 Buitengebied Honselersdijk | 97 | 4 | A | € 520.000 | € 5.361 |
| Obrecht 42 Zwartenhoek | 100 | 4 | C | € 500.000 | € 5.000 |
| Naaldwijkseweg 286 Bedrijventerrein Teylingen | 92 | 4 | C | € 625.000 | € 6.793 |
| Johannes Vermeerstraat 11 Zwartenhoek | 94 | 4 | C | € 450.000 | € 4.787 |
| Molenweg 65 Kleine Geest en Molenwijk | 88 | 4 | B | € 495.000 | € 5.625 |
| Frankenthalerstraat 12 Kruisbroek | 86 | 4 | C | € 469.000 | € 5.453 |
| Noordwind 26 centrumgebied 's-Gravenzande | 110 | 3 | D | € 675.000 | € 6.136 |
| Prins Hendrikstraat 18 Wateringen Noord en Ambachtshof | 114 | 4 | A | € 455.000 | € 3.991 |
| De Colman 52 Plan Zuid | 123 | 4 | A | € 500.000 | € 4.065 |
| Andriessenlaan 40 Zandevelt | 119 | 4 | B | € 719.000 | € 6.042 |
| Prins Hendrikstraat 8 Wateringen Noord en Ambachtshof | 85 | 4 | F | € 275.000 | € 3.235 |
| Noordweg 29 Vliettuinen | 69 | 3 | E | € 385.000 | € 5.580 |