Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 86 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Prismaat Makelaars Beverwijk (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 166 apartments in Rotterdam met 60–111 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 23e percentiel (-16.7% t.o.v. mediaan van € 4.872/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Beukelaarsstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Beukelaarsstraat 80 | 86 | A | € 329.000 | € 3.826 |
| Beukelaarsstraat 80 | 90 | A | € 399.000 | € 4.433 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 12.185 |
|---|---|
| Dichtheid | 13581 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 243.000 deze listing +44% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 77% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991082
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Literaire Basisschool de Piramide — 0.19 km · 33 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Kijkdoos — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.09 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.6 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Polderlaan — 0.3 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ikazia Ziekenhuis — 1.74 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Zuid — 0.86 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Meydan — 0.06 km · 16 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.666 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 73.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 86 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.376 per jaar (~€ 115/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.781 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1118 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~344 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1922 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 297 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schilperoortstraat 47 Oud Charlois | 82 | E | € 325.000 |
+€ 27.060
4 stap(pen)
|
€ 352.060 | +€ 3.060 | |
| Mathenesserstraat 128 Spangen | 93 | A | € 355.000 | +€ 0 | € 355.000 | +€ 6.000 | |
| Zestienhovensekade 97 Overschie | 93 | C | € 319.500 |
+€ 18.600
2 stap(pen)
|
€ 338.100 | € -10.900 | |
| Mauritsplaats 122 Cool | 78 | A | € 360.000 | +€ 0 | € 360.000 | +€ 11.000 | |
| Voermanweg 386 Oosterflank | 91 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 16.000 | |
| Saenredamplein 19 Overschie | 85 | F | € 300.000 |
+€ 31.450
5 stap(pen)
|
€ 331.450 | € -17.550 | |
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 86 | A | € 329.000 | +€ 0 | € 329.000 | € -20.000 | |
| Vredeman de Vriesstraat 84 Het Lage Land | 77 | E | € 300.000 |
+€ 25.410
4 stap(pen)
|
€ 325.410 | € -23.590 | |
| Narcissenstraat 67 Bloemhof | 88 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -24.000 | |
| Zevenkampse Ring 378 Zevenkamp | 79 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 26.000 | |
| Strevelsweg 958 Vreewijk | 92 | B | € 375.000 |
+€ 10.120
1 stap(pen)
|
€ 385.120 | +€ 36.120 | |
| Maaskade 136 Noordereiland | 76 | C | € 375.000 |
+€ 11.780
2 stap(pen)
|
€ 386.780 | +€ 37.780 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 86 | 3 | A | € 329.000 | € 3.826 |
| Schilperoortstraat 47 Oud Charlois | 82 | 3 | E | € 325.000 | € 3.963 |
| West-Kruiskade 31 Oude Westen | 84 | 3 | A | € 389.000 | € 4.631 |
| Strevelsweg 958 Vreewijk | 92 | 3 | B | € 375.000 | € 4.076 |
| Taandersstraat 22 Spangen | 83 | 3 | B | € 295.000 | € 3.554 |
| Rochussenstraat 231 Middelland | 82 | 3 | A | € 399.000 | € 4.866 |
| Zevenkampse Ring 378 Zevenkamp | 79 | 3 | A | € 375.000 | € 4.747 |
| Zestienhovensekade 97 Overschie | 93 | 3 | C | € 319.500 | € 3.435 |
| Drinkwaterweg 533 De Esch | 86 | 3 | A+ | € 419.000 | € 4.872 |
| Narcissenstraat 67 Bloemhof | 88 | 2 | A | € 325.000 | € 3.693 |
| Jacques Dutilhweg 701 's-Gravenland | 93 | 3 | A | € 399.000 | € 4.290 |
| Honingerdijk 57 Struisenburg | 85 | 3 | A | € 425.000 | € 5.000 |