house · resale
Irenestraat 9
2941XE Lekkerkerk · Prinsessenbuurt · wijk Wijk 00 Lekkerkerk · Krimpenerwaard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 84 m² |
| Perceel | 125 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Arnoud de Jong Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 9 houses in Krimpenerwaard met 58–109 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+17.7% t.o.v. mediaan van € 4.146/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Krimpenerwaard
| Inwoners | 635 |
|---|---|
| Dichtheid | 3909 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 407.000 deze listing +1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19310005
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Eben-Haëzer — 0.3 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.26 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Lekkerkerk — 0.62 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 0.56 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | (naamloos) — 0.6 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.957 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 88.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 84 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.680 per jaar (~€ 140/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.097 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1428 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~504 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 336 per jaar en 336 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1962 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 320 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Krimpenerwaard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IJsseldijk-Noord 321 Verspr. huizen Ouderkerk Noord | 96 | D | € 398.000 |
+€ 15.360
2 stap(pen)
|
€ 413.360 | +€ 3.360 | |
| Nes 4 Schoonhoven-Oude Stad | 107 | F | € 375.000 |
+€ 27.820
4 stap(pen)
|
€ 402.820 | € -7.180 | |
| Bilwijkerweg 45 Stolwijk | 78 | D | € 389.000 |
+€ 12.480
2 stap(pen)
|
€ 401.480 | € -8.520 | |
| Leeghwaterstraat 181 Schoonhoven-West | 109 | C | € 439.000 |
+€ 9.810
1 stap(pen)
|
€ 448.810 | +€ 38.810 | |
| Aan de Dwarssloot 15 Ammerstol | 98 | A | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | € -41.000 |
Alle vergelijkbare woningen (7)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilwijkerweg 45 Stolwijk | 78 | 4 | D | € 389.000 | € 4.987 |
| Aan de Dwarssloot 15 Ammerstol | 98 | 4 | A | € 369.000 | € 3.765 |
| IJsseldijk-Noord 321 Verspr. huizen Ouderkerk Noord | 96 | 3 | D | € 398.000 | € 4.146 |
| Schuwacht 12 Voorstraat en Centrum | 98 | 4 | B | € 495.000 | € 5.051 |
| Nes 4 Schoonhoven-Oude Stad | 107 | 3 | F | € 375.000 | € 3.505 |
| Leeghwaterstraat 181 Schoonhoven-West | 109 | 5 | C | € 439.000 | € 4.028 |
| Wethouder Van den Bergplein 14 Bergstoep | 109 | 4 | A | € 498.000 | € 4.569 |