databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Hemelboog Buiten 38

1705TR Heerhugowaard · Stad van de Zon · wijk Stad van de Zon · Dijk en Waard

€ 650.000
€ 4.962 / m²
131 5kamers A
Foto 1 van Hemelboog Buiten 38 Foto 2 van Hemelboog Buiten 38 Foto 3 van Hemelboog Buiten 38 Foto 4 van Hemelboog Buiten 38 Foto 5 van Hemelboog Buiten 38 Foto 6 van Hemelboog Buiten 38 Foto 7 van Hemelboog Buiten 38 Foto 8 van Hemelboog Buiten 38 Foto 9 van Hemelboog Buiten 38 Foto 10 van Hemelboog Buiten 38 Foto 11 van Hemelboog Buiten 38 Foto 12 van Hemelboog Buiten 38

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.131 m²
Perceel280 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Hoekstra en Van Eck Heerhugowaard Alkmaar (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 62 houses in Dijk en Waard met 91–170 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 88e percentiel (+28.4% t.o.v. mediaan van € 3.864/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Dijk en Waard

Inwoners4.335
Dichtheid7126 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 438.000 deze listing +48% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt34%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.6 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU19802501 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Reflector — 0.15 km · 9 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf De Komeet — 0.12 km
Supermarkt Vomar — 0.04 km · 4 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Stad van de Zon — 1.11 km
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Butterhuizen — 0.72 km
Ziekenhuis Noordwest Ziekenhuisgroep — 2.66 km
OV-station Heerhugowaard — 2.79 km
Restaurant Grand Café Oost4 — 0.83 km · 2 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.103 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 139.130 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.096 per jaar (~€ 175/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.278 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1703 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~524 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2011
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
DakZadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
IsolatieDakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha HR (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud468 m³
TuinVoortuin en zijtuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Dijk en Waard

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Bickerstraat 70 Centrumwaard 127 A++ € 650.000 +€ 0 € 650.000 € 0
Moerverweg 40 Sint-Pancras kern 142 A € 645.000 +€ 0 € 645.000 € -5.000
Kroosbrug 65 Twuyverhoek en Oostwal 156 A € 659.000 +€ 0 € 659.000 +€ 9.000
Bovenweg 14 Sint-Pancras kern 127 D € 595.000 +€ 34.290
3 stap(pen)
  • D→C: € 8.890 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 11.430 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.970 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 629.290 € -20.710
Parklaan 12 Recreatiebuurt 131 C € 650.000 +€ 26.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.790 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.410 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 676.200 +€ 26.200
Melisse 25 Huygenhoek Zuid 146 A € 599.000 +€ 0 € 599.000 € -51.000
Zoetweersakker 15 Broekhorn 137 A++ € 595.000 +€ 0 € 595.000 € -55.000
Dwergvinvis 28 Butterhuizen Noord 102 C € 569.000 +€ 15.810
2 stap(pen)
  • C→B: € 4.590 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.220 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 584.810 € -65.190
Laanweg 17 Laanweg en Waarddijk 136 C € 695.000 +€ 27.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 12.240 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.960 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 722.200 +€ 72.200
Laan van Broekhorn 18 Broekhorn 138 A € 575.000 +€ 0 € 575.000 € -75.000
Marga Klompéland 32 Huygenhoek Noord 164 A+ € 575.000 +€ 0 € 575.000 € -75.000
Erasmussingel 18 Schrijverswijk 113 D € 695.000 +€ 30.510
3 stap(pen)
  • D→C: € 7.910 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 10.170 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.430 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 725.510 +€ 75.510

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Parklaan 12 Recreatiebuurt 131 5 C € 650.000 € 4.962
Laanweg 17 Laanweg en Waarddijk 136 5 C € 695.000 € 5.110
Zoetweersakker 15 Broekhorn 137 5 A++ € 595.000 € 4.343
Laan van Broekhorn 18 Broekhorn 138 5 A € 575.000 € 4.167
Koningsspil 82 Twuyverhoek en Oostwal 127 5 A+ € 535.000 € 4.213
Eiland van Surya 20 Stad van de Zon 125 5 A+ € 535.000 € 4.280
Bickerstraat 70 Centrumwaard 127 4 A++ € 650.000 € 5.118
Bovenweg 14 Sint-Pancras kern 127 6 D € 595.000 € 4.685
Zuidwijkring 194 Zuidwijk 134 5 A € 499.000 € 3.724
Henriëtte Henriquez Pimenteltuin 28 Huygenhoek Noord 141 5 A € 525.000 € 3.723
Moerverweg 40 Sint-Pancras kern 142 6 A € 645.000 € 4.542
Hemelboog Binnen 61 Stad van de Zon 129 5 A € 479.500 € 3.717