Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 93 m² |
| Perceel | 175 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Raadhuys Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Maasdriel met 65–120 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+6.1% t.o.v. mediaan van € 4.454/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Maasdriel
| Inwoners | 7.000 |
|---|---|
| Dichtheid | 3285 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 415.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 38% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02630000
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Monseigneur Zwijsenschool — 0.26 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.27 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Kerkdriel — 0.3 km |
| Restaurant | Chinees Restaurant New City — 0.08 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.098 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 94.457 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 93 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.860 per jaar (~€ 155/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.253 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1581 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~558 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 372 per jaar en 372 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1957 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en grotendeels dubbelglas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit HR (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 336 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Maasdriel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fruithof 18 Heerewaarden | 109 | B | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -4.500 | |
| Kromsteeg 86 Kerkdriel | 111 | C | € 439.000 |
+€ 9.990
1 stap(pen)
|
€ 448.990 | +€ 9.490 | |
| Kruisstraat 14 Kerkdriel | 98 | A+ | € 449.000 | +€ 0 | € 449.000 | +€ 9.500 | |
| Empelenhof 6 Verspreide huizen Kerkdriel, Berm en Hoorzik | 93 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -14.500 | |
| Uithof 10 Hedel | 119 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | +€ 25.500 | |
| Dokter Plaslaan 24 Ammerzoden | 84 | D | € 395.000 |
+€ 13.440
2 stap(pen)
|
€ 408.440 | € -31.060 | |
| Rietdekkersstraat 6 Kerkdriel | 115 | C | € 395.000 |
+€ 10.350
1 stap(pen)
|
€ 405.350 | € -34.150 | |
| Maasdijk 152 Verspreide huizen Hurwenen en Rossum | 87 | C | € 375.000 |
+€ 7.830
1 stap(pen)
|
€ 382.830 | € -56.670 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Empelenhof 6 Verspreide huizen Kerkdriel, Berm en Hoorzik | 93 | 4 | A | € 425.000 | € 4.570 |
| Kruisstraat 14 Kerkdriel | 98 | 4 | A+ | € 449.000 | € 4.582 |
| Maasdijk 152 Verspreide huizen Hurwenen en Rossum | 87 | 4 | C | € 375.000 | € 4.310 |
| Dokter Plaslaan 24 Ammerzoden | 84 | 5 | D | € 395.000 | € 4.702 |
| Kromsteeg 86 Kerkdriel | 111 | 4 | C | € 439.000 | € 3.955 |
| Fruithof 18 Heerewaarden | 109 | 5 | B | € 435.000 | € 3.991 |
| Oud Munsterstraat 9 Kerkdriel | 110 | 4 | D | € 519.000 | € 4.718 |
| Rietdekkersstraat 6 Kerkdriel | 115 | 4 | C | € 395.000 | € 3.435 |
| Uithof 10 Hedel | 119 | 5 | A | € 465.000 | € 3.908 |
| Kamillestraat 9 Hedel | 119 | 5 | B | € 530.000 | € 4.454 |