Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 100 m² |
| Perceel | 126 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Makelaars Jenné | Baars | Jenné (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 18 houses in Zoetermeer met 70–130 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 61e percentiel (+1.5% t.o.v. mediaan van € 4.286/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zoetermeer
| Inwoners | 1.180 |
|---|---|
| Dichtheid | 9850 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 361.000 deze listing +20% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 41% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06370804
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Prof Dr Leo Kannerschool — 0.2 km · 25 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.11 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Dienstapotheek — 0.72 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Spoedeisende hulp — 0.71 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HagaZiekenhuis Zoetermeer — 0.69 km |
| OV-station | Leidsewallen — 0.14 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Asia — 0.19 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.077 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 93.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 100 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.000 per jaar (~€ 167/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.244 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1700 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~600 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 400 per jaar en 400 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1982 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 353 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Zoetermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Linieschans 10 Schansenbuurt-Noord | 105 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 15.000 | |
| Donizettirode 38 Rodenbuurt-West | 118 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 15.000 | |
| Vondelstraat 76 Dichtersbuurt | 79 | C | € 450.000 |
+€ 7.110
1 stap(pen)
|
€ 457.110 | +€ 22.110 | |
| Hannie Schaftrode 47 Rodenbuurt-Oost | 103 | A | € 459.500 | +€ 0 | € 459.500 | +€ 24.500 | |
| Geuzenpad 6 Geuzenbuurt | 120 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 50.000 | |
| Lommerbaan 64 Lommerbuurt | 113 | C | € 475.000 |
+€ 10.170
1 stap(pen)
|
€ 485.170 | +€ 50.170 | |
| Salland 20 Landenbuurt | 128 | D | € 465.000 |
+€ 20.480
2 stap(pen)
|
€ 485.480 | +€ 50.480 | |
| Hunsingo 70 Landenbuurt | 129 | D | € 465.000 |
+€ 20.640
2 stap(pen)
|
€ 485.640 | +€ 50.640 | |
| Leiwater 94 Waterbuurt laag | 125 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 60.000 | |
| Rijsoortstraat 13 Zuid-Hollandbuurt-Noordoost | 113 | A+ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 65.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hannie Schaftrode 47 Rodenbuurt-Oost | 103 | 5 | A | € 459.500 | € 4.461 |
| Linieschans 10 Schansenbuurt-Noord | 105 | 5 | A+ | € 450.000 | € 4.286 |
| Rijsoortstraat 13 Zuid-Hollandbuurt-Noordoost | 113 | 4 | A+ | € 500.000 | € 4.425 |
| Lommerbaan 64 Lommerbuurt | 113 | 5 | C | € 475.000 | € 4.204 |
| Donizettirode 38 Rodenbuurt-West | 118 | 5 | B | € 450.000 | € 3.814 |
| Geuzenpad 6 Geuzenbuurt | 120 | 4 | A | € 485.000 | € 4.042 |
| Vondelstraat 76 Dichtersbuurt | 79 | 4 | C | € 450.000 | € 5.696 |
| Molenstraat 57 Dorp-Oost | 105 | 5 | D | € 650.000 | € 6.190 |
| Leiwater 94 Waterbuurt laag | 125 | 5 | A | € 495.000 | € 3.960 |
| Loggerkade 11 Kadebuurt-Oost | 125 | 5 | A | € 539.000 | € 4.312 |
| Salland 20 Landenbuurt | 128 | 5 | D | € 465.000 | € 3.633 |
| Hunsingo 70 Landenbuurt | 129 | 5 | D | € 465.000 | € 3.605 |