apartment · resale
Veembroederhof 59
1019HD Amsterdam · Oostelijke Handelskade · wijk Oostelijk Havengebied · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 156 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | HHW Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 83 apartments in Amsterdam met 109–202 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 18e percentiel (-24.3% t.o.v. mediaan van € 8.430/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.430 |
|---|---|
| Dichtheid | 6253 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 697.000 deze listing +43% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 74% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MA03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.37 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Foodmarkt — 0.76 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | De Vogel — 0.78 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Javaeiland — 0.92 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 2.12 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Noorderpark — 1.39 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | PepeNero Cucina & Pizza — 0.37 km · 44 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.750 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 211.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 156 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.184 per jaar (~€ 182/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.932 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1716 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~468 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2006 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (dubbel bovenhuis) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 620 m³ |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elandsstraat 24 Elandsgrachtbuurt | 118 | C | € 965.000 |
+€ 33.040
3 stap(pen)
|
€ 998.040 | +€ 3.040 | |
| Newtonstraat 73 Middenmeer-Noord | 119 | E | € 950.000 |
+€ 48.790
5 stap(pen)
|
€ 998.790 | +€ 3.790 | |
| Cornelis Troostplein 4 Cornelis Troostbuurt | 117 | B | € 995.000 |
+€ 22.230
2 stap(pen)
|
€ 1.017.230 | +€ 22.230 | |
| Hogeweg 52 Middenmeer-Noord | 115 | C | € 935.000 |
+€ 32.200
3 stap(pen)
|
€ 967.200 | € -27.800 | |
| Mensinge 48 Buitenveldert-Oost-Midden | 167 | B | € 915.000 |
+€ 31.730
2 stap(pen)
|
€ 946.730 | € -48.270 | |
| Van Oldenbarneveldtplein 13 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 125 | C | € 1.025.000 |
+€ 35.000
3 stap(pen)
|
€ 1.060.000 | +€ 65.000 | |
| Amsteldijk 162 Kromme Mijdrechtbuurt | 120 | C | € 1.049.000 |
+€ 33.600
3 stap(pen)
|
€ 1.082.600 | +€ 87.600 | |
| Polanenstraat 62 Spaarndammerbuurt-Zuidwest | 136 | A | € 1.075.000 |
+€ 10.880
1 stap(pen)
|
€ 1.085.880 | +€ 90.880 | |
| Elstarstraat 149 De Bongerd | 152 | A+ | € 1.095.000 | +€ 0 | € 1.095.000 | +€ 100.000 | |
| Zuid-Hollandstraat 94 Buitenveldert-Zuid-Midden | 127 | C | € 850.000 |
+€ 35.560
3 stap(pen)
|
€ 885.560 | € -109.440 | |
| Amstelvlietstraat 573 Amstelkwartier-Noord | 119 | A | € 1.095.000 |
+€ 9.520
1 stap(pen)
|
€ 1.104.520 | +€ 109.520 | |
| Hogeweg 37 Linnaeusparkbuurt | 123 | C | € 1.075.000 |
+€ 34.440
3 stap(pen)
|
€ 1.109.440 | +€ 114.440 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Mensinge 48 Buitenveldert-Oost-Midden | 167 | 5 | B | € 915.000 | € 5.479 |
| Admiraal De Ruijterweg 243 Erasmusparkbuurt-Oost | 165 | 5 | B | € 1.150.000 | € 6.970 |
| Van Speijkstraat 129 Kortenaerkwartier | 166 | 5 | B | € 1.150.000 | € 6.928 |
| Elstarstraat 149 De Bongerd | 152 | 4 | A+ | € 1.095.000 | € 7.204 |
| Polanenstraat 62 Spaarndammerbuurt-Zuidwest | 136 | 5 | A | € 1.075.000 | € 7.904 |
| Prinsengracht 495 Felix Meritisbuurt | 172 | 5 | G | € 1.250.000 | € 7.267 |
| Erich Salomonstraat 554 Ed Pelsterparkbuurt | 137 | 5 | A | € 765.000 | € 5.584 |
| Boterbloemstraat 35 Buiksloterham-Noord | 157 | 4 | A | € 1.285.000 | € 8.185 |
| Jacob van Lennepstraat 71 Da Costabuurt-Zuid | 133 | 6 | D | € 1.095.000 | € 8.233 |
| Nassaukade 146 Da Costabuurt-Noord | 153 | 4 | A | € 1.325.000 | € 8.660 |
| Leen Jongewaardkade 7 Buiksloterham-Zuid | 145 | 4 | A++ | € 1.300.000 | € 8.966 |
| Singel 399 Spuistraat-Zuid | 138 | 4 | C | € 1.249.000 | € 9.051 |