Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 174 m² |
| Perceel | 423 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Beekhuizen Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Vught met 121–226 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 30e percentiel (-3.7% t.o.v. mediaan van € 4.924/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Vught
| Inwoners | 4.085 |
|---|---|
| Dichtheid | 1743 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 509.000 deze listing +62% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 28% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08650300
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Doctor Landmanschool — 0.61 km |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.3 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Helvoirt — 0.11 km |
| Restaurant | Eethuis Anatolia — 0.29 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.939 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 177.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 174 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.784 per jaar (~€ 232/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.171 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2262 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~696 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1977 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 614 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Vught
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piacenzastraat 10 De Baarzen | 170 | C | € 775.000 |
+€ 34.000
2 stap(pen)
|
€ 809.000 | € -16.000 | |
| St.-Michielsgestelseweg 10 Bleijendijk | 133 | B | € 875.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 889.630 | +€ 64.630 | |
| Wolfskamerweg 94 Molenstraat en omgeving | 155 | A++ | € 739.500 | +€ 0 | € 739.500 | € -85.500 | |
| Helvoirtseweg 67 Centrum | 155 | D | € 695.000 |
+€ 41.850
3 stap(pen)
|
€ 736.850 | € -88.150 | |
| St.-Lambertusstraat 11 Cromvoirt | 155 | C | € 899.500 |
+€ 31.000
2 stap(pen)
|
€ 930.500 | +€ 105.500 | |
| Willaertsingel 3 De Baarzen | 132 | C | € 650.000 |
+€ 26.400
2 stap(pen)
|
€ 676.400 | € -148.600 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Piacenzastraat 10 De Baarzen | 170 | 6 | C | € 775.000 | € 4.559 |
| St.-Lambertusstraat 11 Cromvoirt | 155 | 6 | C | € 899.500 | € 5.803 |
| Wolfskamerweg 94 Molenstraat en omgeving | 155 | 6 | A++ | € 739.500 | € 4.771 |
| Helvoirtseweg 67 Centrum | 155 | 4 | D | € 695.000 | € 4.484 |
| Nieuwe Heikantstraat 3 Schoonveld | 185 | 6 | A+ | € 1.095.000 | € 5.919 |
| St.-Michielsgestelseweg 10 Bleijendijk | 133 | 4 | B | € 875.000 | € 6.579 |
| Willaertsingel 3 De Baarzen | 132 | 6 | C | € 650.000 | € 4.924 |
| Lekkerbeetjenlaan 106 Loonsebaan | 172 | 6 | A | € 1.325.000 | € 7.703 |
| Molenstraat 45 Molenstraat en omgeving | 122 | 5 | C | € 519.000 | € 4.254 |