house · resale
Hoogstraat 94
4702ZW Roosendaal · Parklaan-Hoogstraat · wijk Wijk 02 Noord · Roosendaal
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Perceel | 130 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | G |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | C&R Makelaars B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 31 houses in Roosendaal met 84–157 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 16e percentiel (-18.2% t.o.v. mediaan van € 3.527/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Hoogstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Hoogstraat 123 | 102 | A | € 349.000 | € 3.422 |
Buurt in cijfers — Roosendaal
| Inwoners | 1.545 |
|---|---|
| Dichtheid | 3402 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 258.000 deze listing +35% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 40% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU16740200
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Curio Vavo — 0.09 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.2 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Dunant — 0.25 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Dunant — 0.26 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Bravis Ziekenhuis locatie Roosendaal — 2.23 km |
| OV-station | Station — 0.67 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Cafetaria RBC — 0.12 km · 42 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.666 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 75.870 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel G en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 6.655 per jaar (~€ 555/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.221 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~5808 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~2662 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 4.719 per jaar en 4235 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1939 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, halfvrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | G |
| Inhoud | 429 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Roosendaal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label G te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|