house · resale
Ir. De Blocq van Kuffelerstraat 1
3841KD Harderwijk · Zeebuurt Oost · wijk Zeebuurt · Harderwijk
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 101 m² |
| Perceel | 288 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | F |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Hoek Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Harderwijk met 70–131 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 87e percentiel (+10.5% t.o.v. mediaan van € 4.028/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Harderwijk
| Inwoners | 1.465 |
|---|---|
| Dichtheid | 5546 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 338.000 deze listing +33% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02430301
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | DOK 19 — 0.14 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.15 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Greidanus — 0.75 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Waterfront — 0.29 km |
| Ziekenhuis | Sint Jansdal — 1.46 km |
| OV-station | Harderwijk — 1.77 km |
| Restaurant | Visrestaurant Dries van den Berg — 0.29 km · 33 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.146 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 97.717 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel F en 101 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 4.545 per jaar (~€ 379/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.525 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~4040 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1818 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 2.929 per jaar en 2727 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1955 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Gedeeltelijk dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi-kompakt (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | F |
| Inhoud | 393 m³ |
| Tuin | Voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Harderwijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label F te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kievitmeen 99 Vogelwaard | 111 | C | € 449.000 | +€ 0 | € 449.000 | € -500 | |
| Groentjesweg 4 Zeebuurt Oost | 126 | C | € 449.000 | +€ 0 | € 449.000 | € -500 | |
| Piet Heinlaan 69 De Wittenhagen Noord | 109 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | € -10.500 | |
| Potgieterstraat 9 Stadsdennen Midden | 112 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | € -10.500 | |
| Mecklenburglaan 21 Tinnegieter | 94 | G | € 469.500 |
+€ 2.820
1 stap(pen)
|
€ 472.320 | +€ 22.820 | |
| Vondellaan 103 Stadsdennen Midden | 120 | C | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -24.500 | |
| Thorbeckelaan 31 De Wittenhagen Zuid | 110 | C | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 25.500 | |
| Heijermansstraat 22 Stadsdennen Noord | 118 | C | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 25.500 | |
| Van Speyklaan 226 De Wittenhagen Noord | 104 | A | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | € -30.500 | |
| Musicaldreef 76 Muziekland IV | 120 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 35.500 | |
| Triasgracht 27 Drielanden Centrum | 131 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 45.500 | |
| Tonnenbergerhout 54 Harderhout II | 127 | A+ | € 498.000 | +€ 0 | € 498.000 | +€ 48.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Piet Heinlaan 69 De Wittenhagen Noord | 109 | 5 | A | € 439.000 | € 4.028 |
| Thorbeckelaan 31 De Wittenhagen Zuid | 110 | 5 | C | € 475.000 | € 4.318 |
| Kievitmeen 99 Vogelwaard | 111 | 5 | C | € 449.000 | € 4.045 |
| Potgieterstraat 9 Stadsdennen Midden | 112 | 5 | A | € 439.000 | € 3.920 |
| Van Speyklaan 226 De Wittenhagen Noord | 104 | 4 | A | € 419.000 | € 4.029 |
| Mecklenburglaan 21 Tinnegieter | 94 | 6 | G | € 469.500 | € 4.995 |
| Musicaldreef 76 Muziekland IV | 120 | 5 | A | € 485.000 | € 4.042 |
| Heijermansstraat 22 Stadsdennen Noord | 118 | 6 | C | € 475.000 | € 4.025 |
| Vondellaan 103 Stadsdennen Midden | 120 | 4 | C | € 425.000 | € 3.542 |