Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 141 m² |
| Perceel | 153 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Woongoed Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 74 houses in Rotterdam met 98–183 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 24e percentiel (-12.7% t.o.v. mediaan van € 4.466/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 26.105 |
|---|---|
| Dichtheid | 6002 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 314.000 deze listing +75% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 61% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991463
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | SBO de Kring — 0.35 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Aja Kabaja — 0.06 km |
| Supermarkt | Dirk — 0.21 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.11 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | IJsselland Ziekenhuis — 2.66 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Romeynshof — 0.23 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Brasserie LEF — 0.5 km · 10 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 118.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 141 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.820 per jaar (~€ 235/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.861 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2397 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~846 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 564 per jaar en 564 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1975 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 468 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kraaiheide 42 Ommoord | 130 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | +€ 15.000 | |
| Annie van Eesstraat 15 Prinsenland | 115 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | +€ 15.000 | |
| Gelebrem 45 Ommoord | 131 | C | € 510.000 |
+€ 11.790
1 stap(pen)
|
€ 521.790 | € -28.210 | |
| Stikkerpad 2 Prinsenland | 117 | C | € 575.000 |
+€ 10.530
1 stap(pen)
|
€ 585.530 | +€ 35.530 | |
| Fioringras 38 Ommoord | 133 | C | € 579.000 |
+€ 11.970
1 stap(pen)
|
€ 590.970 | +€ 40.970 | |
| Kruipbrem 4 Ommoord | 127 | C | € 495.000 |
+€ 11.430
1 stap(pen)
|
€ 506.430 | € -43.570 | |
| Gaarde 16 Hoogvliet Noord | 147 | A++ | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 45.000 | |
| Vilmos Huszárstraat 27 Nesselande | 135 | A+ | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 50.000 | |
| Bastaardklaver 8 Ommoord | 125 | B | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | € -51.000 | |
| Christoffelkruid 61 Ommoord | 125 | B | € 498.000 | +€ 0 | € 498.000 | € -52.000 | |
| Oldegaarde 498 Pendrecht | 125 | A+ | € 487.500 | +€ 0 | € 487.500 | € -62.500 | |
| Trompetbloem 18 Ommoord | 133 | B | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -65.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gaarde 16 Hoogvliet Noord | 147 | 6 | A++ | € 595.000 | € 4.048 |
| Trompetbloem 18 Ommoord | 133 | 6 | B | € 485.000 | € 3.647 |
| Achterweg 2 Hoogvliet Zuid | 148 | 5 | A+ | — | — |
| Noorder Kerkedijk 161 Groot IJsselmonde | 149 | 6 | B | € 440.000 | € 2.953 |
| Jacob Catsstraat 76 Oude Noorden | 145 | 6 | C | € 675.000 | € 4.655 |
| Vilmos Huszárstraat 27 Nesselande | 135 | 5 | A+ | € 600.000 | € 4.444 |
| Fioringras 38 Ommoord | 133 | 5 | C | € 579.000 | € 4.353 |
| Kraaiheide 42 Ommoord | 130 | 5 | A | € 565.000 | € 4.346 |
| Gelebrem 45 Ommoord | 131 | 5 | C | € 510.000 | € 3.893 |
| Troubadourlaan 145 Hoogvliet Noord | 135 | 5 | A+ | € 475.000 | € 3.519 |
| Specht 25 Hoogvliet Zuid | 134 | 5 | A | € 472.500 | € 3.526 |
| Torenlaan 49 Overschie | 133 | 5 | C | € 645.000 | € 4.850 |