house · resale
Rosa Manussingel 81
1963BC Heemskerk · Breedweer · wijk Wijk 06 Noordbroek en De Trompet · Heemskerk
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 125 m² |
| Perceel | 198 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Brantjes Makelaars Heemskerk (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 18 houses in Heemskerk met 87–162 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 44e percentiel (-0.4% t.o.v. mediaan van € 3.977/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Rosa Manussingel
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Rosa Manussingel 97 | 113 | A | € 435.000 | € 3.850 |
Buurt in cijfers — Heemskerk
| Inwoners | 2.685 |
|---|---|
| Dichtheid | 7677 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 408.000 deze listing +21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03960603
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Otterkolken — 0.44 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.96 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.93 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Medistate Apotheek — 0.86 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medistate Huisartsenpraktijk — 0.83 km |
| Ziekenhuis | Rode Kruis Ziekenhuis, Buitenpolikliniek Heemskerk — 0.83 km |
| OV-station | Uitgeest — 0.99 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.000 per jaar (~€ 167/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.530 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1625 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~500 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1985 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Heteluchtverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 430 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Heemskerk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jan van Kuikweg 191 Slotherenbuurt | 113 | C | € 469.500 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 492.100 | € -2.900 | |
| Toutenburg 34 Hoogdorp | 123 | B | € 485.000 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 498.530 | +€ 3.530 | |
| Lessestraat 49 Oosterwijk | 134 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | +€ 4.000 | |
| Vogelkers 49 Commandeurs | 126 | C | € 475.000 |
+€ 25.200
2 stap(pen)
|
€ 500.200 | +€ 5.200 | |
| Prof ten Doesschatestraat 271 De Maer | 115 | C | € 485.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 508.000 | +€ 13.000 | |
| Rossinistraat 112 Neksloot | 124 | B | € 495.000 |
+€ 13.640
1 stap(pen)
|
€ 508.640 | +€ 13.640 | |
| Deukelven 90 De Die | 133 | C | € 450.000 |
+€ 26.600
2 stap(pen)
|
€ 476.600 | € -18.400 | |
| Spinsteen 98 De Citadel | 132 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Henriëtte van der Meystraat 16 Breedweer | 107 | B | € 445.000 |
+€ 11.770
1 stap(pen)
|
€ 456.770 | € -38.230 | |
| Rossinistraat 114 Neksloot | 123 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -45.000 | |
| Leverkruid 28 Commandeurs | 117 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 55.000 | |
| Rosa Manussingel 97 Breedweer | 113 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -60.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rossinistraat 112 Neksloot | 124 | 5 | B | € 495.000 | € 3.992 |
| Toutenburg 34 Hoogdorp | 123 | 5 | B | € 485.000 | € 3.943 |
| Vogelkers 49 Commandeurs | 126 | 5 | C | € 475.000 | € 3.770 |
| Rossinistraat 114 Neksloot | 123 | 5 | A | € 450.000 | € 3.659 |
| Spinsteen 98 De Citadel | 132 | 5 | A | € 525.000 | € 3.977 |
| Prof ten Doesschatestraat 271 De Maer | 115 | 5 | C | € 485.000 | € 4.217 |
| Leverkruid 28 Commandeurs | 117 | 5 | A | € 550.000 | € 4.701 |
| Jan van Kuikweg 191 Slotherenbuurt | 113 | 5 | C | € 469.500 | € 4.155 |
| Rosa Manussingel 97 Breedweer | 113 | 5 | A | € 435.000 | € 3.850 |
| Lessestraat 49 Oosterwijk | 134 | 6 | A | € 499.000 | € 3.724 |
| Deukelven 90 De Die | 133 | 6 | C | € 450.000 | € 3.383 |
| Henriëtte van der Meystraat 16 Breedweer | 107 | 5 | B | € 445.000 | € 4.159 |