apartment · resale
Librijesteeg 239
3011HN Rotterdam · Stadsdriehoek · wijk Rotterdam Centrum · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 89 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | PLEK Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 164 apartments in Rotterdam met 62–115 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 68e percentiel (+10.5% t.o.v. mediaan van € 4.832/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 18.365 |
|---|---|
| Dichtheid | 13518 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 426.000 deze listing +12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 67% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990110
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Willibrordschool — 0.03 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Steigertje — 0.04 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Wah Nam Hong — 0.12 km · 35 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Lagaay-Westblaak — 0.6 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | huisartsenpraktijk Wijnhaven — 0.28 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Het Ooghuis — 0.56 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Blaak — 0.24 km · 28 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Miss Gu's Hotpot — 0.05 km · 253 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 89 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.424 per jaar (~€ 119/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.387 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1157 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~356 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2003 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Lessenaardak bedekt met bitumineuze dakbedekking en metaal |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 261 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berkelselaan 181 Liskwartier | 89 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Voorburgstraat 274 Liskwartier | 99 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Rakstraat 18 Nieuw Crooswijk | 84 | A | € 480.000 | +€ 0 | € 480.000 | +€ 5.000 | |
| Boulevard 5 Rozenburg | 95 | B | € 459.000 |
+€ 10.450
1 stap(pen)
|
€ 469.450 | € -5.550 | |
| Bijlwerffstraat 25 Blijdorp | 84 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 10.000 | |
| Kapelstraat 109 Delfshaven | 98 | C | € 449.000 |
+€ 15.190
2 stap(pen)
|
€ 464.190 | € -10.810 | |
| Gordelweg 124 Bergpolder | 97 | B | € 450.000 |
+€ 10.670
1 stap(pen)
|
€ 460.670 | € -14.330 | |
| Bentinckplein 100 Blijdorp | 92 | C | € 475.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 493.400 | +€ 18.400 | |
| Helen Suzmanhof 142 Afrikaanderwijk | 81 | A+ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Westplein 71 Nieuwe Werk | 81 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Zwederstraat 16 Bloemhof | 101 | A++ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Gordelweg 71 Liskwartier | 96 | C | € 435.000 |
+€ 19.200
2 stap(pen)
|
€ 454.200 | € -20.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Berkelselaan 181 Liskwartier | 89 | 3 | A | € 475.000 | € 5.337 |
| Bentinckplein 100 Blijdorp | 92 | 3 | C | € 475.000 | € 5.163 |
| Weena 33 Cs Kwartier | 87 | 3 | A | € 450.000 | € 5.172 |
| Walenburgerweg 103 Blijdorp | 93 | 3 | A | € 445.000 | € 4.785 |
| Rakstraat 18 Nieuw Crooswijk | 84 | 3 | A | € 480.000 | € 5.714 |
| Drinkwaterweg 535 De Esch | 87 | 3 | A | € 425.000 | € 4.885 |
| Halfrond 68 Kop van Zuid - Entrepot | 93 | 3 | B | € 440.000 | € 4.731 |
| Brielselaan 18 Tarwewijk | 92 | 3 | A+ | € 420.000 | € 4.565 |
| Drinkwaterweg 533 De Esch | 86 | 3 | A+ | € 419.000 | € 4.872 |
| Honingerdijk 57 Struisenburg | 85 | 3 | A | € 425.000 | € 5.000 |
| Boulevard 5 Rozenburg | 95 | 3 | B | € 459.000 | € 4.832 |
| Gordelweg 71 Liskwartier | 96 | 3 | C | € 435.000 | € 4.531 |