databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Kuipersgroet 12

1722KS Zuid-Scharwoude · Mayersloot Noord · wijk Zuid-Scharwoude · Dijk en Waard

€ 475.000
€ 4.398 / m²
108 5kamers A+
Foto 1 van Kuipersgroet 12 Foto 2 van Kuipersgroet 12 Foto 3 van Kuipersgroet 12 Foto 4 van Kuipersgroet 12 Foto 5 van Kuipersgroet 12 Foto 6 van Kuipersgroet 12 Foto 7 van Kuipersgroet 12 Foto 8 van Kuipersgroet 12 Foto 9 van Kuipersgroet 12 Foto 10 van Kuipersgroet 12 Foto 11 van Kuipersgroet 12 Foto 12 van Kuipersgroet 12

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.108 m²
Perceel124 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelA+
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Bakker Schoon Makelaardij B.V. (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 54 houses in Dijk en Waard met 75–140 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 77e percentiel (+13.6% t.o.v. mediaan van € 3.873/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Dijk en Waard

Inwoners1.250
Dichtheid4852 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 451.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt19%
Afstand basisschool1.4 km
Afstand supermarkt1.7 km
Afstand huisarts1.5 km
Afstand kinderdagverblijf1.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU19800303 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Jan Arentsz Langedijk — 0.31 km · 3 totaal binnen zoekradius
Supermarkt DekaMarkt — 0.8 km · 3 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Broekerveiling — 0.51 km · 2 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Noordwest Ziekenhuisgroep — 2.44 km
OV-station Heerhugowaard — 2.4 km
Restaurant Cafetaria BOL — 0.68 km · 7 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.268 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 98.913 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 20.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 108 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.512 per jaar (~€ 126/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.394 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1188 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~324 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2001
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakLessenaardak bedekt met pannen
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingStadsverwarming
Warm waterStadsverwarming
Energielabel (officieel)A1
Inhoud380 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Dijk en Waard

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Waterscheerling 21 Oudkarspel Zuid 107 B € 450.000 +€ 20.330
2 stap(pen)
  • B→A: € 11.770 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 8.560 (+ zonnepanelen (klein))
€ 470.330 € -4.670
Dorpsstraat 266 Zuid-Scharwoude West 102 C € 439.000 +€ 28.560
3 stap(pen)
  • C→B: € 9.180 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.220 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 8.160 (+ zonnepanelen (klein))
€ 467.560 € -7.440
Dijk 44 Broek op Langedijk kern 98 A € 475.000 +€ 7.840
1 stap(pen)
  • A→A+: € 7.840 (+ zonnepanelen (klein))
€ 482.840 +€ 7.840
Oranjestraat 20 Noord-Scharwoude Oost 102 A € 475.000 +€ 8.160
1 stap(pen)
  • A→A+: € 8.160 (+ zonnepanelen (klein))
€ 483.160 +€ 8.160
Kroosakker 7 Noord-Scharwoude West 117 A € 475.000 +€ 9.360
1 stap(pen)
  • A→A+: € 9.360 (+ zonnepanelen (klein))
€ 484.360 +€ 9.360
Hemelboog Binnen 61 Stad van de Zon 129 A € 479.500 +€ 10.320
1 stap(pen)
  • A→A+: € 10.320 (+ zonnepanelen (klein))
€ 489.820 +€ 14.820
Apollolaan 17 Planetenwijk 114 C € 419.500 +€ 31.920
3 stap(pen)
  • C→B: € 10.260 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.540 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.120 (+ zonnepanelen (klein))
€ 451.420 € -23.580
Werfstraat 15 Noord-Scharwoude West 107 C € 469.500 +€ 29.960
3 stap(pen)
  • C→B: € 9.630 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.770 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 8.560 (+ zonnepanelen (klein))
€ 499.460 +€ 24.460
Versproncklaan 12 Schildersbuurt Noord 128 B € 425.000 +€ 24.320
2 stap(pen)
  • B→A: € 14.080 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 10.240 (+ zonnepanelen (klein))
€ 449.320 € -25.680
A. Mauvelaan 12 Schildersbuurt Zuid 128 B € 425.000 +€ 24.320
2 stap(pen)
  • B→A: € 14.080 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 10.240 (+ zonnepanelen (klein))
€ 449.320 € -25.680
Zeeschildpad 48 Butterhuizen Noord 110 B € 425.000 +€ 20.900
2 stap(pen)
  • B→A: € 12.100 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 8.800 (+ zonnepanelen (klein))
€ 445.900 € -29.100
Reuzenpandasingel 194 Butterhuizen Noord 127 A € 497.500 +€ 10.160
1 stap(pen)
  • A→A+: € 10.160 (+ zonnepanelen (klein))
€ 507.660 +€ 32.660

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Werfstraat 15 Noord-Scharwoude West 107 5 C € 469.500 € 4.388