house · resale
Kuyperstraat 37
3752BC Bunschoten-Spakenburg · Spakenburg · wijk Wijk 00 · Bunschoten
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 113 m² |
| Perceel | 181 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Snel Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 8 houses in Bunschoten met 79–146 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 87e percentiel (+19.1% t.o.v. mediaan van € 4.605/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Bunschoten
| Inwoners | 4.835 |
|---|---|
| Dichtheid | 4467 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 455.000 deze listing +36% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 25% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03130002
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | CBS De Wegwijzer — 0.25 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuterschool Kwetternest — 0.47 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Lidl — 0.13 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 1.06 km |
| Restaurant | The Smokehouse — 0.02 km · 10 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.960 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 128.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 113 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.356 per jaar (~€ 113/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.073 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1017 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~226 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1956 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 501 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Bunschoten
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veenestraat 66 Bunschoten | 132 | A+++ | € 620.000 | +€ 0 | € 620.000 | € 0 | |
| Verdistraat 49 Bikkersvaart | 124 | A | € 525.000 |
+€ 22.320
2 stap(pen)
|
€ 547.320 | € -72.680 | |
| Hoekstraat 13 Spakenburg | 142 | D | € 630.000 |
+€ 63.900
5 stap(pen)
|
€ 693.900 | +€ 73.900 | |
| Huurdemanskamp 28 Rengerswetering | 114 | A | € 525.000 |
+€ 20.520
2 stap(pen)
|
€ 545.520 | € -74.480 | |
| Verlengde Oostsingel 21 Bunschoten | 131 | C | € 495.000 |
+€ 49.780
4 stap(pen)
|
€ 544.780 | € -75.220 | |
| Heemraadstraat 24 Broerswetering | 106 | C | € 488.000 |
+€ 40.280
4 stap(pen)
|
€ 528.280 | € -91.720 | |
| Koenraadstraat 9 Broerswetering | 92 | B | € 485.000 |
+€ 26.680
3 stap(pen)
|
€ 511.680 | € -108.320 |
Alle vergelijkbare woningen (7)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Heemraadstraat 24 Broerswetering | 106 | 5 | C | € 488.000 | € 4.604 |
| Huurdemanskamp 28 Rengerswetering | 114 | 4 | A | € 525.000 | € 4.605 |
| Verdistraat 49 Bikkersvaart | 124 | 6 | A | € 525.000 | € 4.234 |
| Veenestraat 66 Bunschoten | 132 | 5 | A+++ | € 620.000 | € 4.697 |
| Verlengde Oostsingel 21 Bunschoten | 131 | 5 | C | € 495.000 | € 3.779 |
| Koenraadstraat 9 Broerswetering | 92 | 4 | B | € 485.000 | € 5.272 |
| Hoekstraat 13 Spakenburg | 142 | 4 | D | € 630.000 | € 4.437 |