house · resale
Schootsteek 10
1319GB Almere · Noorderplassen W.- Noord · wijk Noorderplassen · Almere
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 186 m² |
| Perceel | 307 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Vesta Makelaars Almere (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 50 houses in Almere met 130–241 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 54e percentiel (+3.6% t.o.v. mediaan van € 4.412/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 1.240 |
|---|---|
| Dichtheid | 2033 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 690.000 deze listing +23% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 11% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00343102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 1.09 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Vomar — 1.23 km |
| Ziekenhuis | Flevoziekenhuis — 4.91 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.058 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 180.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 186 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.604 per jaar (~€ 217/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.275 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2046 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~558 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2012 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en metaal |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 687 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Plecht 25 Noorderplassen W.-Zuid | 177 | A | € 860.000 |
+€ 14.160
1 stap(pen)
|
€ 874.160 | +€ 24.160 | |
| Ananasstraat 7 Parkwijk Zuidwest | 180 | A | € 875.000 |
+€ 14.400
1 stap(pen)
|
€ 889.400 | +€ 39.400 | |
| Professor Pigracht 22 Stripheldenbuurt Midden- west | 188 | A++ | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | € -50.000 | |
| Muiderzandweg 43 Duin Zuid | 159 | A++ | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | € -50.000 | |
| Hendrik Lorentzweg 16 Nobelhorst West | 156 | A | € 897.500 |
+€ 12.480
1 stap(pen)
|
€ 909.980 | +€ 59.980 | |
| Kameleonstraat 20 Faunabuurt Zuidwest | 213 | A | € 900.000 |
+€ 17.040
1 stap(pen)
|
€ 917.040 | +€ 67.040 | |
| Fruitweg 17 Parkwijk Zuidwest | 148 | A+ | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | € -75.000 | |
| Stopperknoop 27 Noorderplassen W.- Noord | 152 | A+ | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | € -75.000 | |
| Herman Gorterweg 4 Literatuurwijk Noordwest | 170 | A | € 750.000 |
+€ 13.600
1 stap(pen)
|
€ 763.600 | € -86.400 | |
| Hoogduinstraat 5 Duin Zuid | 146 | A | € 750.000 |
+€ 11.680
1 stap(pen)
|
€ 761.680 | € -88.320 | |
| Minervasingel 18 Homeruskwartier Midden | 213 | A | € 935.000 |
+€ 17.040
1 stap(pen)
|
€ 952.040 | +€ 102.040 | |
| Saturnussingel 304 Homeruskwartier Oost | 165 | A+ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -125.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Professor Pigracht 22 Stripheldenbuurt Midden- west | 188 | 6 | A++ | € 800.000 | € 4.255 |
| Ananasstraat 7 Parkwijk Zuidwest | 180 | 6 | A | € 875.000 | € 4.861 |
| Giek 15 Noorderplassen W.-Zuid | 178 | 6 | A+ | € 720.000 | € 4.045 |
| Herman Gorterweg 4 Literatuurwijk Noordwest | 170 | 6 | A | € 750.000 | € 4.412 |
| Plecht 25 Noorderplassen W.-Zuid | 177 | 5 | A | € 860.000 | € 4.859 |
| Hendrik Lorentzweg 16 Nobelhorst West | 156 | 6 | A | € 897.500 | € 5.753 |
| Saturnussingel 304 Homeruskwartier Oost | 165 | 5 | A+ | € 725.000 | € 4.394 |
| Muiderzandweg 43 Duin Zuid | 159 | 5 | A++ | € 800.000 | € 5.031 |
| Kameleonstraat 20 Faunabuurt Zuidwest | 213 | 5 | A | € 900.000 | € 4.225 |
| Minervasingel 18 Homeruskwartier Midden | 213 | 5 | A | € 935.000 | € 4.390 |
| Kadegriend 34 Kadegriend en Overgriend | 166 | 5 | A | € 650.000 | € 3.916 |
| Fassbinderstraat 64 Filmwijk Zuid-noord van Walt Disneyplts. | 156 | 6 | A | € 675.000 | € 4.327 |