Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 126 m² |
| Perceel | 235 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A++++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lamberink Makelaars & Adviseurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Noordenveld met 88–163 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.087/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Noordenveld
| Inwoners | 1.375 |
|---|---|
| Dichtheid | 1316 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 378.000 deze listing +36% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 34% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU16990030
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS de Poolster — 0.4 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Poiesz — 0.15 km |
| Apotheek | (naamloos) — 1.3 km |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 1.3 km |
| Restaurant | Lunchroom Drents Kwartiertje — 0.1 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.459 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 50.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++++ en 126 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.008 per jaar (~€ 84/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.543 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~630 kg per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gedeeltelijke vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A4 |
| Inhoud | 521 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Noordenveld
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rietveld 24 Nieuw-Roden | 127 | A++ | € 459.000 |
+€ 33.020
2 stap(pen)
|
€ 492.020 | € -22.980 | |
| Bakkerstraat 36 Roden | 120 | B | € 425.000 |
+€ 66.000
5 stap(pen)
|
€ 491.000 | € -24.000 | |
| Schans Portugal 10 Een | 135 | B | € 475.000 |
+€ 74.250
5 stap(pen)
|
€ 549.250 | +€ 34.250 | |
| T. Zondagstraat 2 Roden | 100 | B | € 425.000 |
+€ 55.000
5 stap(pen)
|
€ 480.000 | € -35.000 | |
| Hoofdstraat 32 Een | 124 | C | € 475.000 |
+€ 79.360
6 stap(pen)
|
€ 554.360 | +€ 39.360 | |
| Bakkerstraat 15 Roden | 113 | D | € 385.000 |
+€ 80.230
7 stap(pen)
|
€ 465.230 | € -49.770 | |
| Natuurschoonweg 7 Nietap | 115 | D | € 499.000 |
+€ 81.650
7 stap(pen)
|
€ 580.650 | +€ 65.650 | |
| Nieuweweg 18 Roden | 123 | C | € 525.000 |
+€ 73.185
6 stap(pen)
|
€ 598.185 | +€ 83.185 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Asserstraat 21 Norg | 126 | 4 | B | € 595.000 | € 4.722 |
| Natuurschoonweg 7 Nietap | 115 | 4 | D | € 499.000 | € 4.339 |
| Nieuweweg 18 Roden | 123 | 5 | C | € 525.000 | € 4.268 |
| Hoofdstraat 32 Een | 124 | 3 | C | € 475.000 | € 3.831 |
| Rietveld 24 Nieuw-Roden | 127 | 5 | A++ | € 459.000 | € 3.614 |
| Schans Portugal 10 Een | 135 | 5 | B | € 475.000 | € 3.519 |
| Bakkerstraat 36 Roden | 120 | 5 | B | € 425.000 | € 3.542 |
| Bakkerstraat 15 Roden | 113 | 5 | D | € 385.000 | € 3.407 |
| T. Zondagstraat 2 Roden | 100 | 4 | B | € 425.000 | € 4.250 |
| Middelven 10 Roden West | 116 | 5 | A | € 325.000 | € 2.802 |
| Postmaatseweg 17 Verspreide huizen Norg | 110 | 3 | D | € 695.000 | € 6.318 |
| Zwaluwstraat 10 Norg | 113 | 5 | C | € 289.000 | € 2.558 |