house · resale
Kerkweg 18
1704DG Heerhugowaard · Buitengebied De Noord · wijk De Noord · Dijk en Waard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 233 m² |
| Perceel | 1185 m² |
| Kamers | 7 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van 't Riet De-Makelaar (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Dijk en Waard met 163–302 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 46e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.721/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dijk en Waard
| Inwoners | 1.215 |
|---|---|
| Dichtheid | 94 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 564.000 deze listing +95% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 10% |
| Afstand basisschool | 1.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.9 km |
| Afstand huisarts | 3.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19802703
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 5.252 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 236.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 233 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.728 per jaar (~€ 311/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 5.563 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~3029 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~932 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1877 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Woonboerderij, vrijstaande woning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen en riet |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Atag (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 926 m³ |
| Tuin | Tuin rondom |
| Indeling | 7 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Dijk en Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reiger 17 Duizend Eilandenrijk Zuid | 184 | B | € 1.150.000 |
+€ 20.240
1 stap(pen)
|
€ 1.170.240 | +€ 70.240 | |
| Jan Glijnisweg 117 De Draai Zuid | 178 | A+++ | € 975.000 | +€ 0 | € 975.000 | € -125.000 |
Alle vergelijkbare woningen (4)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Winterkoning 36 Duizend Eilandenrijk Noord | 226 | 6 | B | € 1.475.000 | € 6.527 |
| Reiger 17 Duizend Eilandenrijk Zuid | 184 | 6 | B | € 1.150.000 | € 6.250 |
| Jan Glijnisweg 117 De Draai Zuid | 178 | 6 | A+++ | € 975.000 | € 5.478 |
| Alikruik 24 Noord-Scharwoude West | 188 | 6 | A | € 725.000 | € 3.856 |