Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 200 m² |
| Perceel | 238 m² |
| Kamers | 7 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | DMC Overveen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 18 houses in Bloemendaal met 140–260 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+2.6% t.o.v. mediaan van € 8.282/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Bloemendaal
| Inwoners | 3.955 |
|---|---|
| Dichtheid | 4307 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 974.000 deze listing +75% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 15% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03770100
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Julianaschool — 0.17 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Wonderberk — 0.68 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.36 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.33 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Kuiper&Van Dun — 0.47 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Zuid — 3.79 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Overveen — 0.49 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lokaal 72 — 0.3 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 8.116 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 367.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 200 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.200 per jaar (~€ 267/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 8.383 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2600 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~800 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Villa, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Mansarde dak bedekt met leisteen |
| Isolatie | Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, eco-bouw, gedeeltelijk dubbel glas, geen spouw, grotendeels dubbelglas, HR-glas, kierdichting, muurisolatie, vloerisolatie, volledig geïsoleerd en voorzetramen |
| Verwarming | Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 784 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 7 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Bloemendaal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Verbenalaan 5 Aerdenhout-Centrum | 176 | B | € 1.695.000 |
+€ 19.360
1 stap(pen)
|
€ 1.714.360 | +€ 14.360 | |
| Asterlaan 39 Aerdenhout-Centrum | 189 | D | € 1.575.000 |
+€ 51.030
3 stap(pen)
|
€ 1.626.030 | € -73.970 | |
| Bennebroekerdreef 2 Villawijk Het Duin | 235 | D | € 1.500.000 |
+€ 63.450
3 stap(pen)
|
€ 1.563.450 | € -136.550 | |
| Jan Willem Frisolaan 2 Overveen | 174 | D | € 1.495.000 |
+€ 46.980
3 stap(pen)
|
€ 1.541.980 | € -158.020 | |
| Prins Hendriklaan 21 Overveen | 175 | C | € 1.395.000 |
+€ 35.000
2 stap(pen)
|
€ 1.430.000 | € -270.000 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Asterlaan 39 Aerdenhout-Centrum | 189 | 6 | D | € 1.575.000 | € 8.333 |
| Jan Willem Frisolaan 2 Overveen | 174 | 7 | D | € 1.495.000 | € 8.592 |
| Prins Hendriklaan 21 Overveen | 175 | 7 | C | € 1.395.000 | € 7.971 |
| Verbenalaan 5 Aerdenhout-Centrum | 176 | 6 | B | € 1.695.000 | € 9.631 |
| Bennebroekerdreef 2 Villawijk Het Duin | 235 | 8 | D | € 1.500.000 | € 6.383 |
| de Ruyterlaan 24 Meerwijk | 193 | 6 | C | € 895.000 | € 4.637 |
| Ign. Bispincklaan 15 Bloemendaal | 146 | 7 | G | € 1.050.000 | € 7.192 |
| Jacob van Heemskerklaan 8 Meerwijk | 158 | 6 | B | € 895.000 | € 5.665 |