apartment · resale
Hudsonstraat 65
1057RZ Amsterdam · Columbusplein e.o. · wijk Hoofdweg e.o. · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 66 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KIJCK. makelaars Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 240 apartments in Amsterdam met 46–85 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 72e percentiel (+9.1% t.o.v. mediaan van € 8.333/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.395 |
|---|---|
| Dichtheid | 23482 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 444.000 deze listing +35% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 82% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EM04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Visserschool — 0.06 km · 33 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | BSO De Roos — 0.79 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Supermarkt Toubkal — 0.21 km · 31 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Mediq Apotheek Wester — 0.26 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Fijnhout — 0.57 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 0.86 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Postjesweg — 1.45 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pide Dünyası — 0.23 km · 122 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.864 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 129.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 66 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.320 per jaar (~€ 110/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.974 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1122 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~396 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 264 per jaar en 264 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1924 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas ( combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 240 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reggestraat 13 IJselbuurt-West | 68 | E | € 585.000 |
+€ 14.960
3 stap(pen)
|
€ 599.960 | € -40 | |
| Stadionplein 45 Van Tuyllbuurt | 73 | D | € 599.000 |
+€ 11.680
2 stap(pen)
|
€ 610.680 | +€ 10.680 | |
| De Rijpgracht 39 Landlust-Zuid | 71 | D | € 575.000 |
+€ 11.360
2 stap(pen)
|
€ 586.360 | € -13.640 | |
| Witte de Withstraat 133 Filips van Almondekwartier | 67 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 25.000 | |
| Van Woustraat 123 Willibrordusbuurt | 60 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 25.000 | |
| Boeckenburg 19 Buitenveldert-Zuid-Midden | 85 | G | € 550.000 |
+€ 24.650
5 stap(pen)
|
€ 574.650 | € -25.350 | |
| Jacob Catskade 51 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 67 | B | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | +€ 50.000 | |
| Eksterstraat 49 Vogelbuurt-Zuid | 81 | G | € 525.000 |
+€ 23.490
5 stap(pen)
|
€ 548.490 | € -51.510 | |
| Beursstraat 29 Oude Kerk e.o. | 84 | C | € 650.000 |
+€ 7.560
1 stap(pen)
|
€ 657.560 | +€ 57.560 | |
| Willem de Zwijgerlaan 28 Geuzenhofbuurt | 67 | F | € 525.000 |
+€ 17.420
4 stap(pen)
|
€ 542.420 | € -57.580 | |
| Crynssenstraat 60 Paramariboplein e.o. | 61 | F | € 525.000 |
+€ 15.860
4 stap(pen)
|
€ 540.860 | € -59.140 | |
| Finsenstraat 21 Middenmeer-Zuid | 73 | D | € 650.000 |
+€ 11.680
2 stap(pen)
|
€ 661.680 | +€ 61.680 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Witte de Withstraat 133 Filips van Almondekwartier | 67 | 4 | A | € 625.000 | € 9.328 |
| Reggestraat 13 IJselbuurt-West | 68 | 4 | E | € 585.000 | € 8.603 |
| Jacob Catskade 51 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 67 | 4 | B | € 650.000 | € 9.701 |
| Willem de Zwijgerlaan 28 Geuzenhofbuurt | 67 | 4 | F | € 525.000 | € 7.836 |
| Curaçaostraat 124 Postjeskade e.o. | 69 | 4 | B | € 525.000 | € 7.609 |
| De Rijpgracht 39 Landlust-Zuid | 71 | 4 | D | € 575.000 | € 8.099 |
| Van Woustraat 123 Willibrordusbuurt | 60 | 4 | A | € 625.000 | € 10.417 |
| Crynssenstraat 60 Paramariboplein e.o. | 61 | 4 | F | € 525.000 | € 8.607 |
| Schierstins 56 Gelderlandpleinbuurt | 67 | 4 | D | € 475.000 | € 7.090 |
| Stadionplein 45 Van Tuyllbuurt | 73 | 4 | D | € 599.000 | € 8.205 |
| Van Boshuizenstraat 377 Buitenveldert-Zuidoost | 66 | 4 | C | € 465.000 | € 7.045 |
| Finsenstraat 21 Middenmeer-Zuid | 73 | 4 | D | € 650.000 | € 8.904 |