databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Stadhouderlaan 49

8448PZ Heerenveen · Skoatterwald · wijk Wijk 01 Heerenveen · Heerenveen

€ 475.000
€ 3.519 / m²
135 5kamers A
Foto 1 van Stadhouderlaan 49 Foto 2 van Stadhouderlaan 49 Foto 3 van Stadhouderlaan 49 Foto 4 van Stadhouderlaan 49 Foto 5 van Stadhouderlaan 49 Foto 6 van Stadhouderlaan 49 Foto 7 van Stadhouderlaan 49 Foto 8 van Stadhouderlaan 49 Foto 9 van Stadhouderlaan 49 Foto 10 van Stadhouderlaan 49 Foto 11 van Stadhouderlaan 49 Foto 12 van Stadhouderlaan 49

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.135 m²
Perceel160 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Veenstra Makelaars & Taxateurs (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Heerenveen met 94–175 m².

Rond mediaan. Deze woning zit in het 47e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 3.519/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Heerenveen

Inwoners5.325
Dichtheid2319 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.8
Gemiddelde WOZ (buurt) € 458.000 deze listing +4% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt23%
Afstand basisschool1.0 km
Afstand supermarkt2.4 km
Afstand huisarts2.2 km
Afstand kinderdagverblijf1.0 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU00740107 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school OBS Het Slingertouw — 0.32 km · 7 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf De Bosplaats — 0.36 km
Apotheek Linde Apotheek — 1.41 km
Ziekenhuis Frisius Medisch Centrum Heerenveen — 2.53 km
OV-station Busstation — 2.39 km · 2 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.268 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 101.087 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 135 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.160 per jaar (~€ 180/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.448 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1755 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~540 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2015
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, hoekwoning
DakZadeldak
IsolatieDakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud479 m³
TuinAchtertuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Heerenveen

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
De Opstekker 32 Nes 137 A+ € 475.000 +€ 0 € 475.000 € 0
Henriëtte Roland Holstweg 37 Skoatterwald 147 A € 489.000 +€ 0 € 489.000 +€ 14.000
Kleasterwei 5 Akkrum 163 G € 395.000 +€ 65.200
6 stap(pen)
  • G→F: € 4.890 (kierdichting, basis isolatie)
  • F→E: € 6.520 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 9.780 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 11.410 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 14.670 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 17.930 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 460.200 € -14.800
de Bakker 1 Nieuwehorne 121 C € 489.000 +€ 24.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.890 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.310 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 513.200 +€ 38.200
Schoterlandseweg 87 Hoornsterzwaag 113 C € 499.500 +€ 22.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.170 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.430 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 522.100 +€ 47.100
Dorpsstraat 12 Haskerdijken 107 C € 395.000 +€ 21.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.630 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.770 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 416.400 € -58.600
het Meer 127 Het meer 105 C € 395.000 +€ 21.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.450 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.550 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 416.000 € -59.000
de Kampen 2 Tjalleberd 130 B € 525.000 +€ 14.300
1 stap(pen)
  • B→A: € 14.300 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 539.300 +€ 64.300
van Lidtstraat 43 Midden 112 B € 395.000 +€ 12.320
1 stap(pen)
  • B→A: € 12.320 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 407.320 € -67.680
Ratelaar 34 De Greiden 137 C € 375.000 +€ 27.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 12.330 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 15.070 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 402.400 € -72.600
Burgemeester Falkenaweg 106 Midden 150 A € 550.000 +€ 0 € 550.000 +€ 75.000
Burgemeester Falkenaweg 193 De Akkers 115 C € 375.000 +€ 23.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.350 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.650 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 398.000 € -77.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
De Opstekker 32 Nes 137 5 A+ € 475.000 € 3.467
Henriëtte Roland Holstweg 37 Skoatterwald 147 5 A € 489.000 € 3.327
Ratelaar 34 De Greiden 137 5 C € 375.000 € 2.737
de Kampen 2 Tjalleberd 130 6 B € 525.000 € 4.038
de Bakker 1 Nieuwehorne 121 4 C € 489.000 € 4.041
Schoterlandseweg 87 Hoornsterzwaag 113 5 C € 499.500 € 4.420
Burgemeester Falkenaweg 106 Midden 150 6 A € 550.000 € 3.667
Burgemeester Falkenaweg 193 De Akkers 115 5 C € 375.000 € 3.261
Surinamesingel 25 Midden 149 6 A € 369.000 € 2.477
Meineszstraat 37 Midden 123 4 A € 595.000 € 4.837
van Lidtstraat 43 Midden 112 5 B € 395.000 € 3.527
Zwette 70 De Greiden 113 5 B € 345.000 € 3.053