apartment · resale
Professor Kamerlingh Onneslaan 131
3112VE Schiedam · Singelkwartier · wijk Wijk 01 Oost · Schiedam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 85 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | 3B Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 30 apartments in Schiedam met 59–110 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 0e percentiel (-16.0% t.o.v. mediaan van € 3.500/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Professor Kamerlingh Onneslaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Professor Kamerlingh Onneslaan 135 | 82 | D | € 250.000 | € 3.049 |
Buurt in cijfers — Schiedam
| Inwoners | 2.125 |
|---|---|
| Dichtheid | 16378 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 260.000 deze listing -4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 54% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06060103
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Gravin Aleidaschool — 0.19 km · 23 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Triangel — 0.23 km |
| Supermarkt | Lidl — 0.4 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Medisch Centrum Schiedam — 0.29 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Schiedam — 0.28 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Vlietland — 2.02 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Schiedam Centrum — 0.32 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | 't Centrum — 0.21 km · 37 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.194 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 54.348 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 85 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.125 per jaar (~€ 177/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.371 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1870 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~765 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 765 per jaar en 765 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1929 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 304 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Schiedam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Professor Kamerlingh Onneslaan 135 Singelkwartier | 82 | D | € 250.000 |
+€ 5.740
1 stap(pen)
|
€ 255.740 | +€ 5.740 | |
| Toon Verheystraat 111 Van Zantenbuurt | 66 | E | € 250.000 |
+€ 8.580
2 stap(pen)
|
€ 258.580 | +€ 8.580 | |
| Dieselstraat 54 Wetenschappersbuurt | 79 | D | € 265.000 |
+€ 5.530
1 stap(pen)
|
€ 270.530 | +€ 20.530 | |
| Swammerdamsingel 11 Marconibuurt | 76 | E | € 285.000 |
+€ 9.880
2 stap(pen)
|
€ 294.880 | +€ 44.880 | |
| Veenlantstraat 27 Liduinabuurt | 93 | C | € 298.500 | +€ 0 | € 298.500 | +€ 48.500 | |
| Bachplein 89 Bachplein | 88 | C | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | +€ 50.000 | |
| Chopinplein 93 Van Beethovenbuurt | 94 | C | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | +€ 50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Professor Kamerlingh Onneslaan 135 Singelkwartier | 82 | 4 | D | € 250.000 | € 3.049 |
| Dieselstraat 54 Wetenschappersbuurt | 79 | 4 | D | € 265.000 | € 3.354 |
| Bachplein 89 Bachplein | 88 | 4 | C | € 300.000 | € 3.409 |
| Veenlantstraat 27 Liduinabuurt | 93 | 4 | C | € 298.500 | € 3.210 |
| Havendijk 467 Maasboulevard | 88 | 3 | G | € 300.000 | € 3.409 |
| Burgemeester Van Haarenlaan 1492 Distillateursbuurt | 75 | 4 | E | € 300.000 | € 4.000 |
| Swammerdamsingel 11 Marconibuurt | 76 | 3 | E | € 285.000 | € 3.750 |
| Voltastraat 12 Newtonbuurt | 96 | 4 | E | € 300.000 | € 3.125 |
| Havendijk 277 Maasboulevard | 90 | 3 | D | € 315.000 | € 3.500 |
| Chopinplein 93 Van Beethovenbuurt | 94 | 3 | C | € 300.000 | € 3.191 |
| Rembrandtlaan 107 Schildersbuurt | 77 | 3 | A | € 315.000 | € 4.091 |
| Havendijk 143 Maasboulevard | 90 | 3 | D | € 325.000 | € 3.611 |