house · resale
Gravin Machteldlaan 23
2553EV Den Haag · Kraayenstein en Vroondaal · wijk Wijk 16 Kraayenstein en Vroondaal · Den Haag
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 371 m² |
| Perceel | 710 m² |
| Kamers | 11 (6 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | DOEN NVM Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 10.485 |
|---|---|
| Dichtheid | 3472 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 594.000 deze listing +279% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 1.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 2.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05181697
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Yuverta vmbo — 0.39 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.47 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Loosduinse apotheek — 1.45 km |
| Ziekenhuis | Parnassia — 1.29 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 2.46 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Palermo — 0.81 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 10.742 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 486.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 371 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 5.936 per jaar (~€ 495/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 11.237 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~4823 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1484 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2007 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Villa, vrijstaande woning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met riet |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 668 m³ |
| Tuin | Tuin rondom |
| Indeling | 11 kamers (6 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Groot Hertoginnelaan 38 Sweelinckplein e.o. | 410 | F | € 1.750.000 |
+€ 151.700
5 stap(pen)
|
€ 1.901.700 | € -348.300 |
Alle vergelijkbare woningen (2)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Groot Hertoginnelaan 38 Sweelinckplein e.o. | 410 | 12 | F | € 1.750.000 | € 4.268 |
| Havenkade 19 Scheveningen Badplaats | 308 | 10 | D | € 1.050.000 | € 3.409 |