Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 81 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | @Work Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 167 apartments in Rotterdam met 56–105 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 83e percentiel (+22.6% t.o.v. mediaan van € 4.983/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 3.240 |
|---|---|
| Dichtheid | 4707 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 656.000 deze listing -25% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 57% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990118
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | obs het landje — 0.38 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Rolykids — 0.29 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.17 km · 25 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Poliklinische Apotheek Erasmus MC — 0.75 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | huisartsenpraktijk Wijnhaven — 1.01 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | De Gezichtskliniek — 0.53 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Leuvehaven — 0.49 km · 26 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | El Gaucho — 0.06 km · 127 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 81 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.296 per jaar (~€ 108/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.471 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1053 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~324 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1933 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 300 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bentinckplein 100 Blijdorp | 92 | C | € 475.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 493.400 | € -1.600 | |
| Noordsingel 262 Agniesebuurt | 74 | A++ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 5.000 | |
| Kruisplein 862 Cool | 67 | A+ | € 486.000 | +€ 0 | € 486.000 | € -9.000 | |
| Rakstraat 18 Nieuw Crooswijk | 84 | A | € 480.000 | +€ 0 | € 480.000 | € -15.000 | |
| Librijesteeg 239 Stadsdriehoek | 89 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -20.000 | |
| Berkelselaan 181 Liskwartier | 89 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -20.000 | |
| Boulevard 5 Rozenburg | 95 | B | € 459.000 |
+€ 10.450
1 stap(pen)
|
€ 469.450 | € -25.550 | |
| Van der Horststraat 6 Blijdorp | 66 | C | € 449.500 |
+€ 13.200
2 stap(pen)
|
€ 462.700 | € -32.300 | |
| Zijl 1 Stadsdriehoek | 81 | D | € 430.000 |
+€ 21.870
3 stap(pen)
|
€ 451.870 | € -43.130 | |
| Halfrond 68 Kop van Zuid - Entrepot | 93 | B | € 440.000 |
+€ 10.230
1 stap(pen)
|
€ 450.230 | € -44.770 | |
| Weena 33 Cs Kwartier | 87 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -45.000 | |
| Walenburgerweg 103 Blijdorp | 93 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rakstraat 18 Nieuw Crooswijk | 84 | 3 | A | € 480.000 | € 5.714 |
| Zijl 1 Stadsdriehoek | 81 | 3 | D | € 430.000 | € 5.309 |
| Schiekade 127 Provenierswijk | 79 | 2 | C | € 375.000 | € 4.747 |
| Noorderhavenkade 31 Blijdorp | 75 | 2 | D | € 395.000 | € 5.267 |
| Honingerdijk 57 Struisenburg | 85 | 3 | A | € 425.000 | € 5.000 |
| Noordsingel 262 Agniesebuurt | 74 | 3 | A++ | € 500.000 | € 6.757 |
| Weena 33 Cs Kwartier | 87 | 3 | A | € 450.000 | € 5.172 |
| Elektroweg 268 Hillegersberg Zuid | 79 | 3 | A | € 410.000 | € 5.190 |
| Maaskade 136 Noordereiland | 76 | 2 | C | € 375.000 | € 4.934 |
| Rochussenstraat 231 Middelland | 82 | 3 | A | € 399.000 | € 4.866 |
| Drinkwaterweg 533 De Esch | 86 | 3 | A+ | € 419.000 | € 4.872 |
| Librijesteeg 239 Stadsdriehoek | 89 | 3 | A | € 475.000 | € 5.337 |