house · resale
Ign. Bispincklaan 15
2061EM Bloemendaal · Bloemendaal · wijk Wijk 00 Bloemendaal · Bloemendaal
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 146 m² |
| Perceel | 288 m² |
| Kamers | 7 (5 slaap) |
| Energielabel | G |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Heule Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Bloemendaal met 102–189 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 43e percentiel (-6.8% t.o.v. mediaan van € 7.718/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Bloemendaal
| Inwoners | 3.925 |
|---|---|
| Dichtheid | 2442 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 1.172.000 deze listing -10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 21% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03770000
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Bornwaterschool — 0.19 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.1 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.14 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Kuiper&Van Dun — 0.89 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Haarlem-Noord — 3.01 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Bloemendaal — 0.57 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Toko Vonn — 0.13 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 5.013 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 228.261 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel G en 146 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 8.030 per jaar (~€ 669/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 5.682 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~7008 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~3212 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 5.694 per jaar en 5110 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1932 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Herenhuis, hoekwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Gedeeltelijk dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Atag E325 EC (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | G |
| Inhoud | 408 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 7 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Bloemendaal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label G te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |