Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 85 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Voorberg NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 168 apartments in Rotterdam met 59–110 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 1e percentiel (-40.0% t.o.v. mediaan van € 4.901/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 12.185 |
|---|---|
| Dichtheid | 13581 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 243.000 deze listing +3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 77% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991082
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Literaire Basisschool de Piramide — 0.19 km · 33 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Kijkdoos — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.09 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.6 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Polderlaan — 0.3 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ikazia Ziekenhuis — 1.74 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Zuid — 0.86 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Meydan — 0.06 km · 16 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.194 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 54.348 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 85 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.720 per jaar (~€ 227/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.421 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2380 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1020 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.360 per jaar en 1275 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1926 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Combiketel |
| Energielabel (officieel) | D |
| Inhoud | 298 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vegelinsoord 108 Groot IJsselmonde | 63 | F | € 245.000 |
+€ 6.300
2 stap(pen)
|
€ 251.300 | +€ 1.300 | |
| Baarlandhof 92 Pendrecht | 78 | G | € 235.000 |
+€ 10.140
3 stap(pen)
|
€ 245.140 | € -4.860 | |
| Schalkeroord 56 Groot IJsselmonde | 67 | F | € 235.000 |
+€ 6.700
2 stap(pen)
|
€ 241.700 | € -8.300 | |
| Quadenoord 108 Groot IJsselmonde | 68 | D | € 239.000 | +€ 0 | € 239.000 | € -11.000 | |
| Strevelsweg 337 Bloemhof | 63 | E | € 235.000 |
+€ 3.780
1 stap(pen)
|
€ 238.780 | € -11.220 | |
| Cornelis Heinricksestraat 48 Groot IJsselmonde | 69 | E | € 259.500 |
+€ 4.140
1 stap(pen)
|
€ 263.640 | +€ 13.640 | |
| Bonaventurastraat 118 Tarwewijk | 93 | D | € 265.000 | +€ 0 | € 265.000 | +€ 15.000 | |
| Slotboomstraat 10 Oud Charlois | 81 | B | € 274.500 | +€ 0 | € 274.500 | +€ 24.500 | |
| Katendrechtse Lagedijk 245 Carnisse | 86 | B | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | +€ 25.000 | |
| Nieuwenoord 90 Groot IJsselmonde | 81 | D | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | +€ 25.000 | |
| Tholenstraat 132 Pendrecht | 63 | F | € 215.000 |
+€ 6.300
2 stap(pen)
|
€ 221.300 | € -28.700 | |
| Philip Vingboonsstraat 32 Het Lage Land | 64 | G | € 275.000 |
+€ 8.320
3 stap(pen)
|
€ 283.320 | +€ 33.320 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Katendrechtse Lagedijk 245 Carnisse | 86 | 4 | B | € 275.000 | € 3.198 |
| Slotboomstraat 10 Oud Charlois | 81 | 4 | B | € 274.500 | € 3.389 |
| Bonaventurastraat 118 Tarwewijk | 93 | 4 | D | € 265.000 | € 2.849 |
| Saenredamplein 19 Overschie | 85 | 4 | F | € 300.000 | € 3.529 |
| Nieuwenoord 90 Groot IJsselmonde | 81 | 3 | D | € 275.000 | € 3.395 |
| Emmastraat 3 Overschie | 92 | 4 | B | € 299.500 | € 3.255 |
| Baarlandhof 92 Pendrecht | 78 | 3 | G | € 235.000 | € 3.013 |
| Taandersstraat 22 Spangen | 83 | 3 | B | € 295.000 | € 3.554 |
| Roemeensestraat 12 Oud Mathenesse | 76 | 3 | G | € 275.000 | € 3.618 |
| Pleinweg 56 Carnisse | 97 | 4 | D | € 295.000 | € 3.041 |
| Vredeman de Vriesstraat 84 Het Lage Land | 77 | 3 | E | € 300.000 | € 3.896 |
| Lange Hilleweg 408 Bloemhof | 76 | 3 | C | € 295.000 | € 3.882 |