house · resale
Bilderdijkstraat 75
1702AP Heerhugowaard · Schrijverswijk · wijk Schrijverswijk · Dijk en Waard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 105 m² |
| Perceel | 199 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | CLIQ makelaars b.v. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 51 houses in Dijk en Waard met 73–136 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-7.6% t.o.v. mediaan van € 3.864/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dijk en Waard
| Inwoners | 2.890 |
|---|---|
| Dichtheid | 5451 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 360.000 deze listing +4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 44% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19801001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Paperclip — 0.23 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Poolse Supermarkt Kikkers — 0.33 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | ACN apotheek Middenwaard — 0.85 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Van Vliet — 0.87 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep — 0.84 km |
| OV-station | Heerhugowaard — 0.81 km |
| Restaurant | Os Steakhouse — 0.68 km · 19 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 80.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 105 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.100 per jaar (~€ 175/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.965 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1785 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~630 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 420 per jaar en 420 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1968 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 348 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Dijk en Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kastanjelaan 13 Recreatiebuurt | 105 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Huygenhoekring 93 Huygenhoek Noord | 94 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Zuidwijkring 212 Zuidwijk | 85 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Wouwermanslaan 4 Schildersbuurt Zuid | 127 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Meidoornlaan 13 Recreatiebuurt | 120 | C | € 359.500 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 370.300 | € -4.700 | |
| Drecht 27 Rivierenwijk | 97 | D | € 350.000 |
+€ 15.520
2 stap(pen)
|
€ 365.520 | € -9.480 | |
| Caro van Eycktuin 14 Zuidwijk | 102 | A+ | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 10.000 | |
| J. van de Veldelaan 98 Schildersbuurt Noord | 121 | C | € 375.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 385.890 | +€ 10.890 | |
| Frans Halsstraat 4 Schildersbuurt Zuid | 92 | C | € 350.000 |
+€ 8.280
1 stap(pen)
|
€ 358.280 | € -16.720 | |
| Staringlaan 8 Schrijverswijk | 81 | C | € 350.000 |
+€ 7.290
1 stap(pen)
|
€ 357.290 | € -17.710 | |
| Esdoornlaan 128 Bomenbuurt | 110 | C | € 385.000 |
+€ 9.900
1 stap(pen)
|
€ 394.900 | +€ 19.900 | |
| Korund 17 Edelstenenwijk | 102 | B | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 20.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kastanjelaan 13 Recreatiebuurt | 105 | 5 | B | € 375.000 | € 3.571 |
| Caro van Eycktuin 14 Zuidwijk | 102 | 5 | A+ | € 385.000 | € 3.775 |
| Esdoornlaan 128 Bomenbuurt | 110 | 5 | C | € 385.000 | € 3.500 |
| Loodglans 40 Edelstenenwijk | 102 | 5 | A | € 425.000 | € 4.167 |
| Gouwe 13 Rivierenwijk | 96 | 5 | B | € 335.000 | € 3.490 |
| Waterscheerling 21 Oudkarspel Zuid | 107 | 5 | B | € 450.000 | € 4.206 |
| Apollolaan 17 Planetenwijk | 114 | 5 | C | € 419.500 | € 3.680 |
| Huygenhoekring 93 Huygenhoek Noord | 94 | 5 | A | € 375.000 | € 3.989 |
| Korund 17 Edelstenenwijk | 102 | 4 | B | € 395.000 | € 3.873 |
| Eroslaan 2 Planetenwijk | 116 | 5 | A | € 395.000 | € 3.405 |
| Uranuslaan 4 Planetenwijk | 116 | 5 | B | € 345.000 | € 2.974 |
| Steigerdijk 125 Zuidwijk | 106 | 4 | A+ | € 430.000 | € 4.057 |