apartment · resale
Keerkring 100
2904HC Capelle aan den IJssel · Dalenbuurt · wijk Oostgaarde Zuid · Capelle aan den IJssel
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 73 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Capelle aan den IJssel (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 apartments in Capelle aan den IJssel met 51–94 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 19e percentiel (-7.8% t.o.v. mediaan van € 4.444/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Capelle aan den IJssel
| Inwoners | 1.895 |
|---|---|
| Dichtheid | 9064 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 404.000 deze listing -26% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 3% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05020443
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Horizon — 0.22 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Maxice D'Care — 0.76 km |
| Supermarkt | Dirk — 0.5 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Mediq — 0.69 km |
| Ziekenhuis | De Lupine — 2.65 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | De Terp — 0.66 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Irodion — 0.57 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.427 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 65.000 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 73 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.825 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.579 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1606 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~657 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 657 per jaar en 657 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1980 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha calenta (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 237 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Capelle aan den IJssel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Slotlaan 122 Dichtersbuurt | 68 | D | € 295.000 |
+€ 4.760
1 stap(pen)
|
€ 299.760 | +€ 760 | |
| Akkerwinde 130 Akker/Haagwinde | 69 | G | € 275.000 |
+€ 13.800
4 stap(pen)
|
€ 288.800 | € -10.200 | |
| Tankenberg 148 Bergenbuurt | 63 | C | € 280.000 | +€ 0 | € 280.000 | € -19.000 | |
| Rodinrade 98 Kunstenaarsbuurt | 71 | B | € 319.000 | +€ 0 | € 319.000 | +€ 20.000 | |
| Frederik van Eedenplaats 63 Dichtersbuurt | 85 | E | € 309.000 |
+€ 11.050
2 stap(pen)
|
€ 320.050 | +€ 21.050 | |
| Louis Couperusplaats 95 Dichtersbuurt | 85 | F | € 315.000 |
+€ 14.450
3 stap(pen)
|
€ 329.450 | +€ 30.450 | |
| Henry Moorepassage 238 Kunstenaarsbuurt | 71 | A | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | +€ 36.000 | |
| Paasberg 181 Bergenbuurt | 79 | C | € 339.000 | +€ 0 | € 339.000 | +€ 40.000 | |
| Kopspoor 119 Sporenbuurt-west | 74 | A | € 349.000 | +€ 0 | € 349.000 | +€ 50.000 | |
| Rigoletto 53 Operabuurt | 77 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 51.000 | |
| Slotplein 124 Oude Plaats | 80 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 51.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Akkerwinde 130 Akker/Haagwinde | 69 | 2 | G | € 275.000 | € 3.986 |
| Rodinrade 98 Kunstenaarsbuurt | 71 | 3 | B | € 319.000 | € 4.493 |
| Henry Moorepassage 238 Kunstenaarsbuurt | 71 | 3 | A | € 335.000 | € 4.718 |
| Slotlaan 122 Dichtersbuurt | 68 | 3 | D | € 295.000 | € 4.338 |
| Kopspoor 119 Sporenbuurt-west | 74 | 3 | A | € 349.000 | € 4.716 |
| Tankenberg 148 Bergenbuurt | 63 | 2 | C | € 280.000 | € 4.444 |
| Rigoletto 53 Operabuurt | 77 | 3 | B | € 350.000 | € 4.545 |
| Henry Moorepassage 232 Kunstenaarsbuurt | 71 | 3 | A | € 360.000 | € 5.070 |
| Paasberg 181 Bergenbuurt | 79 | 3 | C | € 339.000 | € 4.291 |
| Slotplein 124 Oude Plaats | 80 | 3 | A | € 350.000 | € 4.375 |
| Frederik van Eedenplaats 63 Dichtersbuurt | 85 | 3 | E | € 309.000 | € 3.635 |
| Louis Couperusplaats 95 Dichtersbuurt | 85 | 3 | F | € 315.000 | € 3.706 |