Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 131 m² |
| Perceel | 197 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Slingerland Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 41 houses in Gouda met 91–170 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 82e percentiel (+19.1% t.o.v. mediaan van € 4.167/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Gouda
| Inwoners | 3.070 |
|---|---|
| Dichtheid | 9627 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 349.000 deze listing +86% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 34% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05130701
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | 't Palet — 0.04 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kolibrie — 0.05 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.25 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Groene Hart Ziekenhuis — 2.88 km |
| OV-station | Gouda Goverwelle — 0.66 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Goudse Vis — 0.85 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 139.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.096 per jaar (~€ 175/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.278 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1703 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~524 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1989 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 519 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Gouda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Burgvlietkade 33 Ouwe Gouwe | 158 | C | € 632.500 |
+€ 31.600
2 stap(pen)
|
€ 664.100 | +€ 14.100 | |
| Reeuwijkpolderplantsoen 3 Polderbuurt | 154 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -25.000 | |
| Gedenklaan 25 Voorwillenseweg | 134 | A+++ | € 620.000 | +€ 0 | € 620.000 | € -30.000 | |
| Ida Hoeve 43 Hoevenbuurt | 155 | D | € 645.000 |
+€ 41.850
3 stap(pen)
|
€ 686.850 | +€ 36.850 | |
| Jaap Edenlaan 11 Sportbuurt | 140 | D | € 549.500 |
+€ 37.800
3 stap(pen)
|
€ 587.300 | € -62.700 | |
| Jan van Renesseplein 6 Ouwe Gouwe | 114 | E | € 545.000 |
+€ 37.620
4 stap(pen)
|
€ 582.620 | € -67.380 | |
| Texellaan 36 De Eilanden | 135 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -100.000 | |
| Gravin Jacobastraat 12 Ouwe Gouwe | 114 | C | € 525.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 547.800 | € -102.200 | |
| Tweede kade 52 Kadenbuurt | 120 | C | € 500.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 524.000 | € -126.000 | |
| Lindelaan 22 Groenhovenkwartier | 138 | C | € 495.000 |
+€ 27.600
2 stap(pen)
|
€ 522.600 | € -127.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gedenklaan 25 Voorwillenseweg | 134 | 5 | A+++ | € 620.000 | € 4.627 |
| Texellaan 36 De Eilanden | 135 | 5 | A | € 550.000 | € 4.074 |
| Roompolderstraat 27 Polderbuurt | 124 | 6 | B | € 485.000 | € 3.911 |
| Jaap Edenlaan 11 Sportbuurt | 140 | 5 | D | € 549.500 | € 3.925 |
| Jan van Renesseplein 6 Ouwe Gouwe | 114 | 6 | E | € 545.000 | € 4.781 |
| Cronestein 37 Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt | 130 | 5 | A | € 500.000 | € 3.846 |
| Lindelaan 22 Groenhovenkwartier | 138 | 7 | C | € 495.000 | € 3.587 |
| Planciuslaan 14 Windrooskwartier en Heesterbuurt | 125 | 5 | B | € 480.000 | € 3.840 |
| Tweede kade 52 Kadenbuurt | 120 | 5 | C | € 500.000 | € 4.167 |
| Gravin Jacobastraat 12 Ouwe Gouwe | 114 | 5 | C | € 525.000 | € 4.605 |
| Planciuslaan 10 Windrooskwartier en Heesterbuurt | 125 | 5 | B | € 435.000 | € 3.480 |
| Drossaardslag 32 Slagenbuurt | 120 | 5 | C | € 450.000 | € 3.750 |