house · resale
Assumburg 64
8226RB Lelystad · Landerijen Noord/West · wijk Waterwijk-Landerijen · Lelystad
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 180 m² |
| Perceel | 172 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Buisman Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 28 houses in Lelystad met 125–234 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 21e percentiel (-21.7% t.o.v. mediaan van € 3.549/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Lelystad
| Inwoners | 2.540 |
|---|---|
| Dichtheid | 4805 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 437.000 deze listing +14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 7% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU09950431
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Meander Oost — 0.41 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Hilal — 0.93 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Reuvers — 0.5 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Station Centrum — 2.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Orient — 0.95 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 180 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.520 per jaar (~€ 210/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.597 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1980 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~540 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 612 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Lelystad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Weerribben 5 Lelystad-Haven West | 129 | A | € 495.000 |
+€ 10.320
1 stap(pen)
|
€ 505.320 | +€ 5.320 | |
| Schoener 43 25 Schoener | 145 | C | € 450.000 |
+€ 40.600
3 stap(pen)
|
€ 490.600 | € -9.400 | |
| Bijenorchidee 7 Flora Midden | 129 | A+++ | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -15.000 | |
| Zevenwouden 22 Landstrekenwijk Oost | 138 | A | € 469.500 |
+€ 11.040
1 stap(pen)
|
€ 480.540 | € -19.460 | |
| Punter 49 25 Punter | 154 | B | € 425.000 |
+€ 29.260
2 stap(pen)
|
€ 454.260 | € -45.740 | |
| Bongerd 144 Bongerd, Buitenplaats | 128 | C | € 399.000 |
+€ 35.840
3 stap(pen)
|
€ 434.840 | € -65.160 | |
| Buitenplaats 165 Bongerd, Buitenplaats | 149 | A+++ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 75.000 | |
| Waterbies 72 Woonhavenpad | 146 | A++ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 75.000 | |
| Fjord 135 Atol | 153 | D | € 360.000 |
+€ 53.550
4 stap(pen)
|
€ 413.550 | € -86.450 | |
| Salland 68 Landstrekenwijk Oost | 162 | A | € 575.000 |
+€ 12.960
1 stap(pen)
|
€ 587.960 | +€ 87.960 | |
| Archipel 17 43 Archipel, Beukenhof, Rozengaard | 139 | A | € 400.000 |
+€ 11.120
1 stap(pen)
|
€ 411.120 | € -88.880 | |
| Botter 33 41 Botter West | 132 | A | € 399.000 |
+€ 10.560
1 stap(pen)
|
€ 409.560 | € -90.440 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Salland 68 Landstrekenwijk Oost | 162 | 6 | A | € 575.000 | € 3.549 |
| Overcinge 62 Landerijen Zuid/West | 172 | 5 | A | € 585.000 | € 3.401 |
| Punter 49 25 Punter | 154 | 5 | B | € 425.000 | € 2.760 |
| Moerasorchidee 31 Flora Midden | 157 | 6 | A++ | € 645.000 | € 4.108 |
| Schoener 43 25 Schoener | 145 | 6 | C | € 450.000 | € 3.103 |
| Fjord 135 Atol | 153 | 6 | D | € 360.000 | € 2.353 |
| Wederiklaan 7 Flora West | 169 | 5 | A | € 675.000 | € 3.994 |
| Buitenplaats 165 Bongerd, Buitenplaats | 149 | 5 | A+++ | € 575.000 | € 3.859 |
| Waterbies 72 Woonhavenpad | 146 | 5 | A++ | € 575.000 | € 3.938 |
| Vennendal 84 Buitenhof | 193 | 6 | A | € 725.000 | € 3.756 |
| Parnassialaan 1 Flora Midden | 161 | 7 | A | € 700.000 | € 4.348 |
| Zevenwouden 22 Landstrekenwijk Oost | 138 | 5 | A | € 469.500 | € 3.402 |