Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 124 m² |
| Perceel | 120 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | GOOILAND MAKELAARDIJ (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 32 houses in Hilversum met 86–161 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 40e percentiel (-4.0% t.o.v. mediaan van € 5.250/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hilversum
| Inwoners | 3.025 |
|---|---|
| Dichtheid | 11070 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 438.000 deze listing +43% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04020401
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Paulusschool — 0.07 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Ribbelhoek — 0.95 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.3 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Leeuwen Apotheek — 0.45 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | De Artsenij — 0.42 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Tergooi MC — 2.06 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Hilversum Sportpark — 1.12 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | La Petite Creperie — 0.15 km · 56 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.984 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 134.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 124 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.480 per jaar (~€ 207/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.191 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2108 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~744 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 496 per jaar en 496 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1904 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Schilddak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel en houtkachel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit ProLine NxT HRC30 CW5 ( combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 455 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zonneterras |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Hilversum
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Leeuwenhoekstraat 122 Johannes Geradtswegbuurt | 107 | C | € 625.000 |
+€ 9.630
1 stap(pen)
|
€ 634.630 | +€ 9.630 | |
| Wegastraat 1 Astronomische Buurt | 96 | E | € 589.000 |
+€ 21.120
3 stap(pen)
|
€ 610.120 | € -14.880 | |
| Egelantierstraat 39 Bloemenkwartier Noord | 115 | C | € 595.000 |
+€ 10.350
1 stap(pen)
|
€ 605.350 | € -19.650 | |
| Varenmeent 30 Hilversumse Meent | 125 | B | € 645.000 | +€ 0 | € 645.000 | +€ 20.000 | |
| Diamantstraat 37 Sint Vitusbuurt | 119 | D | € 635.000 |
+€ 19.040
2 stap(pen)
|
€ 654.040 | +€ 29.040 | |
| Radiostraat 68 Astronomische Buurt | 114 | C | € 675.000 |
+€ 10.260
1 stap(pen)
|
€ 685.260 | +€ 60.260 | |
| Neptunusstraat 50 Astronomische Buurt | 128 | G | € 525.000 |
+€ 37.120
5 stap(pen)
|
€ 562.120 | € -62.880 | |
| Hertog Aelbrechtstraat 83 Noord | 88 | D | € 545.000 |
+€ 14.080
2 stap(pen)
|
€ 559.080 | € -65.920 | |
| Koningsstraat 10 Schilderskwartier | 152 | D | € 675.000 |
+€ 24.320
2 stap(pen)
|
€ 699.320 | +€ 74.320 | |
| Kometenstraat 60 Astronomische Buurt | 110 | B | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -75.000 | |
| Mgr. Van de Weteringstraat 15 Centrum | 100 | E | € 525.000 |
+€ 22.000
3 stap(pen)
|
€ 547.000 | € -78.000 | |
| Zeverijnstraat 11 Zeverijn | 119 | C | € 535.000 |
+€ 10.710
1 stap(pen)
|
€ 545.710 | € -79.290 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Diamantstraat 37 Sint Vitusbuurt | 119 | 6 | D | € 635.000 | € 5.336 |
| Van Ghentlaan 37 Zeeheldenkwartier | 124 | 6 | F | € 500.000 | € 4.032 |
| Varenmeent 30 Hilversumse Meent | 125 | 5 | B | € 645.000 | € 5.160 |
| Kamerlingh Onnesweg 122 Liebergen | 128 | 5 | C | € 695.000 | € 5.430 |
| Egelantierstraat 39 Bloemenkwartier Noord | 115 | 5 | C | € 595.000 | € 5.174 |
| Kometenstraat 60 Astronomische Buurt | 110 | 6 | B | € 550.000 | € 5.000 |
| Zeverijnstraat 11 Zeverijn | 119 | 5 | C | € 535.000 | € 4.496 |
| Neptunusstraat 50 Astronomische Buurt | 128 | 5 | G | € 525.000 | € 4.102 |
| Radiostraat 68 Astronomische Buurt | 114 | 5 | C | € 675.000 | € 5.921 |
| Boreelstraat 6 Staatsliedenkwartier | 130 | 7 | C | € 725.000 | € 5.577 |
| Marterlaan 59 Zeverijn | 125 | 5 | B | € 500.000 | € 4.000 |
| Gomarushof 64 Kerkelanden | 135 | 5 | B | € 545.000 | € 4.037 |