Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 141 m² |
| Perceel | 131 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Huis-o-Theek Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 85 houses in Eindhoven met 98–183 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 87e percentiel (+15.0% t.o.v. mediaan van € 4.471/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 2.875 |
|---|---|
| Dichtheid | 6373 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 414.000 deze listing +75% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 50% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07722140
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Wilakkers — 0.22 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf "de Schatkamer" — 0.78 km |
| Supermarkt | Bulmarket — 0.27 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Arnouts — 0.52 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk St. Lidwina — 0.58 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Anna Ziekenhuis — 1.81 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Centraal — 1.95 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | King Thai Restaurant — 0.34 km · 19 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.461 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 153.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 141 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.974 per jaar (~€ 164/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.625 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1551 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~423 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1950 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning (split-level woning) |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi Kompakt HRE 36/30A + TSK/RGK (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 486 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Havensingel 45 Irisbuurt | 122 | A | € 714.500 |
+€ 9.760
1 stap(pen)
|
€ 724.260 | € -740 | |
| Willem Schorerstraat 19 Lievendaal | 154 | A | € 709.000 |
+€ 12.320
1 stap(pen)
|
€ 721.320 | € -3.680 | |
| Gabriël Metsulaan 9 Irisbuurt | 142 | B | € 685.000 |
+€ 26.980
2 stap(pen)
|
€ 711.980 | € -13.020 | |
| Petrus Dondersstraat 86 Tuindorp | 138 | A | € 695.000 |
+€ 11.040
1 stap(pen)
|
€ 706.040 | € -18.960 | |
| St Jorislaan 10 Rochusbuurt | 158 | B | € 675.000 |
+€ 30.020
2 stap(pen)
|
€ 705.020 | € -19.980 | |
| Zandkrab 36 Zandrijk | 155 | A+ | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € -30.000 | |
| Lavendelplein 120 Kruidenbuurt | 156 | A++++ | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € -30.000 | |
| Boschdijk 1049 Kerkdorp Acht | 144 | F | € 625.000 |
+€ 64.800
6 stap(pen)
|
€ 689.800 | € -35.200 | |
| Meerhovendreef 13 Grasrijk | 162 | A | € 675.000 |
+€ 12.960
1 stap(pen)
|
€ 687.960 | € -37.040 | |
| Grasdreef 1 Grasrijk | 162 | A | € 675.000 |
+€ 12.960
1 stap(pen)
|
€ 687.960 | € -37.040 | |
| 2e Wilakkersstraat 3 Tuindorp | 129 | C | € 650.000 |
+€ 36.120
3 stap(pen)
|
€ 686.120 | € -38.880 | |
| Dordognelaan 29 Achtse Barrier-Gunterslaer | 156 | B | € 649.000 |
+€ 29.640
2 stap(pen)
|
€ 678.640 | € -46.360 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Petrus Dondersstraat 86 Tuindorp | 138 | 6 | A | € 695.000 | € 5.036 |
| 2e Wilakkersstraat 3 Tuindorp | 129 | 6 | C | € 650.000 | € 5.039 |
| Zandkrab 36 Zandrijk | 155 | 6 | A+ | € 695.000 | € 4.484 |
| Gabriël Metsulaan 9 Irisbuurt | 142 | 5 | B | € 685.000 | € 4.824 |
| Lavendelplein 120 Kruidenbuurt | 156 | 6 | A++++ | € 695.000 | € 4.455 |
| Jozef Israëlslaan 45 Tongelresche Akkers | 137 | 5 | A++ | € 650.000 | € 4.745 |
| Willem van Hornestraat 21 Rochusbuurt | 130 | 6 | B | € 600.000 | € 4.615 |
| Haringvliet 33 Kerkdorp Acht | 134 | 5 | A | € 650.000 | € 4.851 |
| Boschdijk 1049 Kerkdorp Acht | 144 | 5 | F | € 625.000 | € 4.340 |
| Grenenhout 26 Woensel-West | 135 | 5 | A++ | € 625.000 | € 4.630 |
| Grasbloem 83 Grasrijk | 150 | 5 | A | € 650.000 | € 4.333 |
| Willem de Rijkelaan 10 Eliasterrein, Vonderkwartier | 133 | 5 | B | € 625.000 | € 4.699 |