Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 66 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaarskantoor Langejan (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 111 apartments in Rotterdam met 46–85 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 37e percentiel (-5.4% t.o.v. mediaan van € 5.267/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Schiedamseweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Schiedamseweg 92 | 68 | A+ | € 307.500 | € 4.522 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 7.565 |
|---|---|
| Dichtheid | 15403 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 299.000 deze listing +10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 77% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990321
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Shri Saraswatie School — 0.26 km · 31 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peutermontessori — 0.37 km |
| Supermarkt | Dirk — 0.11 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Cohen Apotheek — 0.02 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Mathenesse — 0.52 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Erasmus Medisch Centrum — 1.88 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Delfshaven — 0.36 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | New Wokki — 0.19 km · 22 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.571 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 71.522 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 66 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.650 per jaar (~€ 138/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.709 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1452 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~594 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 594 per jaar en 594 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1952 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 220 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Krekelstraat 3 Kralingen West | 61 | C | € 329.000 | +€ 0 | € 329.000 | € 0 | |
| Margrietstraat 16 Hillegersberg Zuid | 64 | D | € 325.000 |
+€ 4.480
1 stap(pen)
|
€ 329.480 | +€ 480 | |
| Pompenburg 310 Oude Noorden | 65 | A+ | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -4.000 | |
| Bentinckplein 88 Blijdorp | 63 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -4.000 | |
| West-Sidelinge 228 Kleinpolder | 59 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -4.000 | |
| Ahornlaan 67 Schiebroek | 59 | D | € 320.000 |
+€ 4.130
1 stap(pen)
|
€ 324.130 | € -4.870 | |
| Rubensstraat 26 Kralingen West | 58 | E | € 329.000 |
+€ 7.540
2 stap(pen)
|
€ 336.540 | +€ 7.540 | |
| Pieter de Hoochweg 9 Delfshaven | 61 | D | € 315.000 |
+€ 4.270
1 stap(pen)
|
€ 319.270 | € -9.730 | |
| Gordelweg 54 Liskwartier | 66 | B | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | € -14.000 | |
| Pannekoekstraat 50 Stadsdriehoek | 62 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 21.000 | |
| Bergweg 330 Agniesebuurt | 61 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 21.000 | |
| Pannekoekstraat 62 Stadsdriehoek | 60 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 21.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Pompenburg 310 Oude Noorden | 65 | 3 | A+ | € 325.000 | € 5.000 |
| Margrietstraat 16 Hillegersberg Zuid | 64 | 3 | D | € 325.000 | € 5.078 |
| Herman Robbersstraat 110 Rubroek | 66 | 3 | D | € 350.000 | € 5.303 |
| Schout Heynricstraat 50 Agniesebuurt | 67 | 3 | D | € 350.000 | € 5.224 |
| Schiedamseweg 92 Bospolder | 68 | 3 | A+ | € 307.500 | € 4.522 |
| Ruivenplantsoen 28 Oude Noorden | 67 | 3 | A | € 365.000 | € 5.448 |
| Pannekoekstraat 50 Stadsdriehoek | 62 | 3 | C | € 350.000 | € 5.645 |
| Nieuwe Binnenweg 286 Middelland | 68 | 3 | C | € 369.500 | € 5.434 |
| Teldersweg 253 Schiebroek | 63 | 3 | F | € 295.000 | € 4.683 |
| Schiekade 21 Provenierswijk | 62 | 3 | C | € 298.000 | € 4.806 |
| Pieter de Hoochweg 9 Delfshaven | 61 | 3 | D | € 315.000 | € 5.164 |
| Bergweg 330 Agniesebuurt | 61 | 3 | B | € 350.000 | € 5.738 |