Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 175 m² |
| Perceel | 288 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Maas Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 63 houses in Eindhoven met 122–227 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 68e percentiel (+6.3% t.o.v. mediaan van € 4.455/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 6.115 |
|---|---|
| Dichtheid | 4779 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 531.000 deze listing +56% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07726330
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | 't Slingertouw — 0.23 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.59 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek SGE Meerhoven — 0.68 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisarts SGE Meerhoven — 0.68 km |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum — 3.62 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Airport — 2.64 km |
| Restaurant | Sushi 123 — 0.61 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.958 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 178.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 175 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.800 per jaar (~€ 233/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.191 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2275 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~700 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2003 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 684 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 't Hofke 91 't Hofke | 174 | B | € 795.000 |
+€ 19.140
1 stap(pen)
|
€ 814.140 | € -14.860 | |
| Ulenpas 82 Ooievaarsnest | 160 | C | € 775.000 |
+€ 32.000
2 stap(pen)
|
€ 807.000 | € -22.000 | |
| St Jorislaan 46 Rochusbuurt | 163 | A | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | € -54.000 | |
| Bloedkoraal 1 Blixembosch-West | 175 | C | € 849.000 |
+€ 35.000
2 stap(pen)
|
€ 884.000 | +€ 55.000 | |
| Verzetsheldenlaan 24 Kerkdorp Acht | 173 | C | € 875.000 |
+€ 26.815
2 stap(pen)
|
€ 901.815 | +€ 72.815 | |
| Semmelweislaan 2 Eikenburg | 173 | B | € 895.000 |
+€ 19.030
1 stap(pen)
|
€ 914.030 | +€ 85.030 | |
| Grassijsje 11 Grasrijk | 173 | A | € 925.000 | +€ 0 | € 925.000 | +€ 96.000 | |
| Persglashof 12 Zwaanstraat | 175 | A+++ | € 925.000 | +€ 0 | € 925.000 | +€ 96.000 | |
| Rodenbachlaan 3 Schrijversbuurt | 191 | C | € 889.000 |
+€ 38.200
2 stap(pen)
|
€ 927.200 | +€ 98.200 | |
| St Jansweg 25 Tuindorp | 141 | A+ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -104.000 | |
| Willem Schorerstraat 19 Lievendaal | 154 | A | € 709.000 | +€ 0 | € 709.000 | € -120.000 | |
| Gabriël Metsulaan 9 Irisbuurt | 142 | B | € 685.000 |
+€ 15.620
1 stap(pen)
|
€ 700.620 | € -128.380 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 't Hofke 91 't Hofke | 174 | 6 | B | € 795.000 | € 4.569 |
| Grassijsje 11 Grasrijk | 173 | 6 | A | € 925.000 | € 5.347 |
| Ulenpas 82 Ooievaarsnest | 160 | 6 | C | € 775.000 | € 4.844 |
| Bloedkoraal 1 Blixembosch-West | 175 | 7 | C | € 849.000 | € 4.851 |
| Verzetsheldenlaan 24 Kerkdorp Acht | 173 | 7 | C | € 875.000 | € 5.058 |
| Semmelweislaan 2 Eikenburg | 173 | 7 | B | € 895.000 | € 5.173 |
| Persglashof 12 Zwaanstraat | 175 | 5 | A+++ | € 925.000 | € 5.286 |
| St Jorislaan 46 Rochusbuurt | 163 | 5 | A | € 775.000 | € 4.755 |
| Lavendelplein 120 Kruidenbuurt | 156 | 6 | A++++ | € 695.000 | € 4.455 |
| Zandkrab 36 Zandrijk | 155 | 6 | A+ | € 695.000 | € 4.484 |
| Rodenbachlaan 3 Schrijversbuurt | 191 | 7 | C | € 889.000 | € 4.654 |
| Ullerberglaan 13 Woenselse Heide | 169 | 6 | C | € 600.000 | € 3.550 |