databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Professor Pigracht 22

1336HA Almere · Stripheldenbuurt Midden- west · wijk Stripheldenbuurt · Almere

€ 800.000
€ 4.255 / m²
188 6kamers A++
Foto 1 van Professor Pigracht 22 Foto 2 van Professor Pigracht 22 Foto 3 van Professor Pigracht 22 Foto 4 van Professor Pigracht 22 Foto 5 van Professor Pigracht 22 Foto 6 van Professor Pigracht 22 Foto 7 van Professor Pigracht 22 Foto 8 van Professor Pigracht 22 Foto 9 van Professor Pigracht 22 Foto 10 van Professor Pigracht 22 Foto 11 van Professor Pigracht 22 Foto 12 van Professor Pigracht 22

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.188 m²
Perceel347 m²
Kamers6 (5 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Almere met 131–244 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 39e percentiel (-3.5% t.o.v. mediaan van € 4.412/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Almere

Inwoners1.465
Dichtheid5521 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.7
Gemiddelde WOZ (buurt) € 428.000 deze listing +87% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt12%
Afstand basisschool0.4 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts1.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU00345206 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Het Avontuur — 0.38 km · 10 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Peuterspeelzaal Het Kleine Avontuur — 0.4 km · 2 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Vomar — 0.39 km · 3 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheken Almere Buiten — 1.4 km
Huisartsenpraktijk Gezondheidscentrum Zephyr — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius
OV-station Station Oostvaarders — 1.0 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant Mallika — 0.85 km · 2 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.819 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 167.391 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 30.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A++
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 188 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.256 per jaar (~€ 188/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 4.007 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1692 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~376 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2005
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, vrijstaande woning
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingGedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Warm waterZonneboiler
Energielabel (officieel)A2
Inhoud726 m³
TuinAchtertuin, voortuin en zijtuin
Indeling6 kamers (5 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Almere

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A++ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Muiderzandweg 43 Duin Zuid 159 A++ € 800.000 +€ 0 € 800.000 € 0
Stopperknoop 27 Noorderplassen W.- Noord 152 A+ € 775.000 +€ 15.200
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 15.200 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 790.200 € -9.800
Fruitweg 17 Parkwijk Zuidwest 148 A+ € 775.000 +€ 14.800
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 14.800 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 789.800 € -10.200
Herman Gorterweg 4 Literatuurwijk Noordwest 170 A € 750.000 +€ 30.600
2 stap(pen)
  • A→A+: € 13.600 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 17.000 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 780.600 € -19.400
Hoogduinstraat 5 Duin Zuid 146 A € 750.000 +€ 26.280
2 stap(pen)
  • A→A+: € 11.680 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 14.600 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 776.280 € -23.720
Saturnussingel 304 Homeruskwartier Oost 165 A+ € 725.000 +€ 16.500
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 16.500 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 741.500 € -58.500
Giek 15 Noorderplassen W.-Zuid 178 A+ € 720.000 +€ 17.800
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 17.800 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 737.800 € -62.200
Schootsteek 10 Noorderplassen W.- Noord 186 A+ € 850.000 +€ 18.600
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 18.600 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 868.600 +€ 68.600
Sterduinstraat 129 Duin Noord 149 A € 699.000 +€ 26.820
2 stap(pen)
  • A→A+: € 11.920 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 14.900 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 725.820 € -74.180
Vermiljoenstraat 4 Regenboogbuurt West 151 A € 695.000 +€ 27.180
2 stap(pen)
  • A→A+: € 12.080 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 15.100 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 722.180 € -77.820
Aegirstraat 13 Homeruskwartier Zuid 134 A+ € 700.000 +€ 13.400
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 13.400 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 713.400 € -86.600
Plecht 25 Noorderplassen W.-Zuid 177 A € 860.000 +€ 31.860
2 stap(pen)
  • A→A+: € 14.160 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 17.700 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 891.860 +€ 91.860

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Schootsteek 10 Noorderplassen W.- Noord 186 6 A+ € 850.000 € 4.570
Ananasstraat 7 Parkwijk Zuidwest 180 6 A € 875.000 € 4.861
Giek 15 Noorderplassen W.-Zuid 178 6 A+ € 720.000 € 4.045
Herman Gorterweg 4 Literatuurwijk Noordwest 170 6 A € 750.000 € 4.412
Plecht 25 Noorderplassen W.-Zuid 177 5 A € 860.000 € 4.859
Saturnussingel 304 Homeruskwartier Oost 165 5 A+ € 725.000 € 4.394
Kameleonstraat 20 Faunabuurt Zuidwest 213 5 A € 900.000 € 4.225
Kadegriend 34 Kadegriend en Overgriend 166 5 A € 650.000 € 3.916
Hendrik Lorentzweg 16 Nobelhorst West 156 6 A € 897.500 € 5.753
Muiderzandweg 43 Duin Zuid 159 5 A++ € 800.000 € 5.031
Minervasingel 18 Homeruskwartier Midden 213 5 A € 935.000 € 4.390
Fassbinderstraat 64 Filmwijk Zuid-noord van Walt Disneyplts. 156 6 A € 675.000 € 4.327