Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 88 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Woonhub Makelaars (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 31 apartments in Eindhoven met 61–114 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 6e percentiel (-21.0% t.o.v. mediaan van € 4.819/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 5.255 |
|---|---|
| Dichtheid | 6477 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 380.000 deze listing -12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 55% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07725310
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Schelp — 0.18 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Korein Kinderplein — 0.75 km |
| Supermarkt | Lidl — 0.03 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Artois — 0.94 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Stadspodotherapie Eindhoven — 1.29 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Catharina Ziekenhuis — 1.61 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | WoensXL/ZH Catharina — 1.59 km |
| Restaurant | Asiafood MINGXI Eindhoven — 0.04 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.599 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 72.826 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 88 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.200 per jaar (~€ 183/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.782 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1936 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~792 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 792 per jaar en 792 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1971 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met overig |
| Isolatie | Dakisolatie en dubbel glas |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Elektrische boiler (huur) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 278 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| de Koppele 429 Vaartbroek | 86 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -10.000 | |
| Dr Willem Dreesstraat 30 Hemelrijken | 75 | B | € 345.000 | +€ 0 | € 345.000 | +€ 10.000 | |
| Cognachof 3 Achtse Barrier-Gunterslaer | 77 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 15.000 | |
| Karel de Grotelaan 97 Oude Spoorbaan | 72 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 15.000 | |
| Pisanostraat 420 Rapenland | 72 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 15.000 | |
| Pioenroosstraat 2 Kerstroosplein | 68 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 15.000 | |
| Veldmaarschalk Montgomerylaan 332 Generalenbuurt | 74 | D | € 349.000 |
+€ 5.180
1 stap(pen)
|
€ 354.180 | +€ 19.180 | |
| Karel de Grotelaan 273 Oude Spoorbaan | 73 | D | € 350.000 |
+€ 5.110
1 stap(pen)
|
€ 355.110 | +€ 20.110 | |
| de Koppele 659 Vaartbroek | 88 | E | € 300.000 |
+€ 11.440
2 stap(pen)
|
€ 311.440 | € -23.560 | |
| Heezerweg 310 Nieuwe Erven | 94 | D | € 365.000 |
+€ 6.580
1 stap(pen)
|
€ 371.580 | +€ 36.580 | |
| Judas Taddeusplein 33 Mensfort | 87 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 40.000 | |
| St Wirostraat 20 Sintenbuurt | 71 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| de Koppele 429 Vaartbroek | 86 | 4 | C | € 325.000 | € 3.779 |
| Winkelcentrum Woensel 20 Winkelcentrum | 90 | 4 | A | € 399.000 | € 4.433 |
| Generaal Pattonlaan 13 Generalenbuurt | 83 | 4 | B | € 400.000 | € 4.819 |
| de Koppele 659 Vaartbroek | 88 | 3 | E | € 300.000 | € 3.409 |
| Judas Taddeusplein 33 Mensfort | 87 | 3 | B | € 375.000 | € 4.310 |
| Cognachof 3 Achtse Barrier-Gunterslaer | 77 | 4 | B | € 350.000 | € 4.545 |
| Heezerweg 310 Nieuwe Erven | 94 | 5 | D | € 365.000 | € 3.883 |
| Veldmaarschalk Montgomerylaan 332 Generalenbuurt | 74 | 4 | D | € 349.000 | € 4.716 |
| Karel de Grotelaan 273 Oude Spoorbaan | 73 | 4 | D | € 350.000 | € 4.795 |
| Pisanostraat 18 Rapenland | 101 | 4 | E | € 400.000 | € 3.960 |
| Dr Willem Dreesstraat 30 Hemelrijken | 75 | 3 | B | € 345.000 | € 4.600 |
| Karel de Grotelaan 97 Oude Spoorbaan | 72 | 4 | B | € 350.000 | € 4.861 |