Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 122 m² |
| Perceel | 202 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Raadhuys Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 38 houses in Den Bosch met 85–158 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 18e percentiel (-14.1% t.o.v. mediaan van € 4.531/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 1.920 |
|---|---|
| Dichtheid | 6729 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 349.000 deze listing +36% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 47% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07961005
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sterrenboom — 0.46 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.75 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Schanswiel — 0.78 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Maaspoort — 0.76 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kwai Wan — 0.85 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 102.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 122 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.440 per jaar (~€ 203/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.471 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2074 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~732 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 488 per jaar en 488 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1986 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 500 m³ |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stapelen 20 Maasdal | 122 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Derde Rompert 82 De Rompert | 134 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Roerdomp 21 Kom Engelen | 100 | B | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -10.000 | |
| Groote Wielenlaan 358 De Hoven | 104 | A | € 498.500 | +€ 0 | € 498.500 | +€ 23.500 | |
| Willem Elsschotstraat 7 Molenhoek | 133 | B | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | +€ 24.000 | |
| Markborch 3 De Overlaet oost | 97 | C | € 439.500 |
+€ 8.730
1 stap(pen)
|
€ 448.230 | € -26.770 | |
| Brabanthoeven 231 Sparrenburg | 101 | C | € 439.000 |
+€ 9.090
1 stap(pen)
|
€ 448.090 | € -26.910 | |
| Rembrandtstraat 10 Kom Vinkel | 149 | C | € 495.000 |
+€ 13.410
1 stap(pen)
|
€ 508.410 | +€ 33.410 | |
| Commissaris van der Hartenlaan 12 De Kruiskamp | 121 | A | € 509.000 | +€ 0 | € 509.000 | +€ 34.000 | |
| Wuyvenhaerd 42 De Haverleij | 133 | A+ | € 510.000 | +€ 0 | € 510.000 | +€ 35.000 | |
| De Beekdam 11 De Watertuinen | 113 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 50.000 | |
| Gageldonk 1 Abdijenbuurt | 87 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Stapelen 20 Maasdal | 122 | 5 | A | € 475.000 | € 3.893 |
| Commissaris van der Hartenlaan 12 De Kruiskamp | 121 | 5 | A | € 509.000 | € 4.207 |
| Kruisherenborch 40 De Overlaet west | 118 | 5 | C | € 519.500 | € 4.403 |
| Bijsteren 45 Lokeren | 115 | 5 | B | € 529.500 | € 4.604 |
| Fluitenkruid 40 Empel oost | 118 | 5 | A+++ | € 550.000 | € 4.661 |
| De Beekdam 11 De Watertuinen | 113 | 5 | A | € 525.000 | € 4.646 |
| Karel Doormanstraat 46 De Kruiskamp | 113 | 5 | B | € 417.500 | € 3.695 |
| Zwaluwborch 27 De Overlaet oost | 111 | 5 | C | € 550.000 | € 4.955 |
| Willem Elsschotstraat 7 Molenhoek | 133 | 4 | B | € 499.000 | € 3.752 |
| Wuyvenhaerd 42 De Haverleij | 133 | 6 | A+ | € 510.000 | € 3.835 |
| Derde Rompert 82 De Rompert | 134 | 6 | A | € 475.000 | € 3.545 |
| Jekerstraat 11 Aawijk Zuid | 106 | 5 | C | € 415.000 | € 3.915 |